Wpis z mikrobloga

Ależ pięknie się widzi, jak z dnia na dzień upada fejk narracja i prawda się przebija []

Nie pozdrawiam:
- ludzi którzy pisali, że to ruska prowokacja;
- ludzi którzy pisali, że Mirek z Sieradza leci w #!$%@?;
- ludzi którzy pisali, że wykopki panikują;
- w0lskiego.

Do tego nie pozdrawiam:
trepów, pseudosamcówalfa, zamordystów i defetystów,

Macie czarno na białym: będą brali ludzi, mają do tego prawo i będą je stosować. Teraz tylko nie dajcie się nabrać na to, że to będą "zaproszenia", że będą nas ćwiczyć "tylko w weekendy", że nie warto, bo będzie tylko "3000 osób". #!$%@? prawda. Dobrze o tym wiecie, że tym kanaliom nie można ufać.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 20
@jedenastywrzesnia:

- ludzi którzy pisali, że Mirek z Sieradza leci w #!$%@?;


Niby czemu? Do pewnego momentu to było racjonalne, bo nigdzie indziej o tym nie mówiono i wyglądało to jak zarzutka. Ja dopiero uwierzyłem jak usłyszałem nagranie jakiegoś trepa z wojska, co sam to słownie potwierdził. Chyba lepsze to niż łykanie fejków xd
@moll: Ja również nie będę szukał Twoich wypowiedzi bo mi się nie chce, ale byłaś jedną z niewielu osób które zdawały się mieć przeświadczenie że panika na temat #obowiazkowecwiczeniawojskowe wywołana jest fake newsem. Coś tam o wykopkach pelikanach itp. pisałaś. Zwróciłem uwagę bo nie jesteś tu świeża ;) No i dziś jednak wiemy, że przedmiotowe wydarzenia zdają się mieć charakter ogólnopolski. Dlatego pytam - skąd wówczas tak krytycznie odnosiłaś się do
@moll: Ok. Dzięki za wytłumaczenie. Jak widzisz mając 10 letni staż na wypoku warto ważyć słowa 2 razy bo Cię mogą za język potem ciągać ;)

A tak serio to inaczej traktuje się opinie starych użytkowników, a inaczej śnieżynek. Dlatego zwróciłem uwagę. Pozdrawiam :)
Nie pozdrawiam:

- ludzi którzy pisali, że to ruska prowokacja;

- ludzi którzy pisali, że Mirek z Sieradza leci w #!$%@?;

- ludzi którzy pisali, że wykopki panikują;


@jedenastywrzesnia: to jest niesamowite w jakiej bańce pełnej różowych jednorożców i absolutnego wyparcia żyje masa ludzi.

Kiedy rozkręcał się w styczniu/lutym temat pandemii, zanim dotarła do Europy i do Polski: "podniecacie się jakąś gównogrypą, wracajcie do szkoły, nudzi się wam, za tydzień nikt