Wpis z mikrobloga

@Adiog: Albo lepiej jakieś "teke fiut", moze w ten sposób, bo jak bedziecie używać jego normlanej nazwy, to potem ludzie z fame wchodzą na brand24, wpisują nazwe i patrza jak czesto jest wspominany na necie. Im częsciej tym lepiej dla jego kontraktu
@kaszamistrz: Dobrze to Rock ujął, ten argument ma sens jeśli jakieś zachowania odbywały się według panujących wcześniej norm. Ale nikt mi nie wmówi, że poniżanie np. dzieci było normalne. Nie było, nie jest i mam nadzieję że nie będzie.
@DEJW88: z jednej strony to sie moze bardzo odbic na psychice dziecka jesli zaczal byc potem wysmiewany w szkole, z drugiej strony to nie jest cos czego nie mozna zmienic. Jak ktos jest gruby jako dziecko to jest to wina tylko i wylacznie starych, ktorzy sie dzieciarem nie zaopiekowali i nie zadbali o jego zdrowie tylko tuczyli jak swiniaka na rzeź. Takie dziecko nie jest swiadome, ze jest za grube i
@DEJW88: Ehh wejdź sobie na ome to jeszcze większe #!$%@? siedzą niż rafalek… wy wykopki chyba nigdy nie byliście na ome ze tak płaczecie, a ome zawsze było taka tyralnia internetowa wiec dla mnie to są słabe argumenty te shoty z ome…
Jeśli chodzi o nitro i hejtowanie nieletniej to akurat się zgodzę bo ona nic mu nie zrobiła a ten zaczął ja wyzywać
@DEJW88: nie no, powinien dać się zwyzywać gówniarzowi, wam się coraz bardziej odkleja, gruby wszedł na stronkę żeby pocwaniakować w necie i został wyjaśniony. Nie żeby coś ale w odległych czasach gdy istniały fora internetowe też ciśnięto 10 latkom za zadawanie głupich pytań czy trollowanie a teraz wielcy obrońcy gówniarzy bo akurat fala na hejtowanie nitrozyniaka i ekipy