Wpis z mikrobloga

Mam MX Keys i MX Master 3 i już raz przez przypadek wyłączyłem bluetooth w PC przez co nie mogłem zrobić praktycznie nic. Do tego dochodzi problem z wejściem do BIOSu, bo sprzet dopiero później się łączy z PC.

Jak rozwiązujecie takie problemy? Macie jakies zapasowy sprzet po USB?
Może kojarzycie czy są jakieś mini klawiatury po USB (takie naprawdę małe, coś a la te klawiatury do telefonów)?

#komputery #klawiatura #logitech
  • 7
@cutecatboy: niestety nie działa po USB i właśnie taki mam plan, kupić klawę działającą po USB, taką "awaryjną". Ale przydałoby się, żeby była w miarę mała, żeby nie zagracać mieszkania.
@teekop: Zarowno klawa jak i myszka powinny dzialac z donglem logitecha (unifying receiver, w nowszych chyba bolt). A jak w biosie nie zadziala to (pozycz od kogos klawe na kablu) i poszukaj opcji "legacy usb" czy cos takiego, po wlaczeniu powinno smigac.
@teekop: MX Master działa tylko po BT? Nie ma przypadkiem też odbiornika Unifying na 2.4 jak pisze @ptasiek2 . U mnie w G604 można łączyć przez BT albo właśnie odbiornik lightspeed (to samo co Unifying tak naprawdę) i wtedy działa jak zwykłe USB - inicjalizuje się przy starcie.