Wpis z mikrobloga

Jaka ta gra jest #!$%@? i antyludzka to ja nie mam słów XD

Gram mecz z bezpośrednim rywalem w walce o drugie miejsce w I lidze, które daje awans do Ekstraklasy, mam do nich już 5 punktów straty na dziesięć kolejek do końca więc zwycięstwo mile widziane. Prowadzę w końcówce 2:1, rzut rożny dla mnie, gol na 3:1, nagle sędzia z dupy gwiżdże spalonego po rożnym bo jakiś gość z mojej drużyny był na pozycji spalonej przy strzale XDDDD
Nie ma gola, zaraz po tym idzie akcja rywali na 2:2 XDDD Przyznam że biurko oberwało w tym momencie. Jeszcze w ostatniej minucie mam setkę, gdzie mój napastnik, dewastujący przez cały sezon ligę, wali na pałę w poprzeczkę XDD
Mam ochotę to odinstalować w takich momentach.
#footballmanager
  • 11
@saviola7: w barażach grałem sezon wcześniej to oczywiście w meczu z przeciwnikiem, z którym kilka tygodni wcześniej wygrałem 5:0 działy się takie cudawianki że moi zawodnicy praktycznie sami strzelili sobie gola i przegrałem od razu w półfinale baraży
@melquiades: Właśnie dlatego pośrednio przestałem w to grać. Któregoś razu, do awansu brakowało mi wygranego meczu, 4-1 w plecy. #!$%@?łem się i wczytałem, wygrałem 5-0. Po kilku testach okazało się, że ta gra jest losowa w #!$%@? i odechciało mi się grać. ¯\_(ツ)_/¯