Wpis z mikrobloga

#mlekolak
Pamiętam jak mlekołak okradał dzieciaki na csgobet potem pozakładał kilka firm dzięki temu dorobił się kasy
A no i bym zapomniał przez te wszystkie lata więksi twórcy typu #wardega legitymizowali jego działalność przez co pajac zarobił na famemma i paru innych współpracach
Jakim prawem ten śmieć jeszcze jakiś czas temu był wyznacznikiem moralnym. Rok temu wypowiadał się o queen of the black i podejmował decyzję z innymi moralizatorami "czy usunąć ją z internetu", albo to samo z scam stronkami
#famemma #nitro
PatrykZadymkaFiuFiu69 - #mlekołak 
Pamiętam jak mlekołak okradał dzieciaki na csgobe...
  • 5
@PatrykZadymkaFiuFiu69: @patagam: Te ciśnięcie po Sandrze jak dla mnie słabe, nie wiem, sam z zasady nie cisnę nigdy rodziny.

A co do hajsu, to nie rozumiem - jeżeli mówi prawde i nie musi już nigdy w życiu pracować i żyć może na super poziomie to na jakiego grzyba siedzi przed komputerem bardzo dużo czasu i marnuje go na granie w gry xD albo brał udział w gali freakowej. Jak bym
@haosek: mnie to nawet bawiło to wszystko, ale właśnie po co wjeżdzać na dziewuche. Ona na pewno też ma swoje zdanie na ten temat, po co jej cisnąć nie wiem
@h.....k: cisnie po sandrze i jeszcze mu sie wydaje ze ma racje to jest taki tepy gosc ze glowa mala zakompleksiony na maxa, a przy kompie ciagle siedzi przede wszystkim przez to, ze to jego lepszy swiat i jest uzalezniony. przeciez to jest bardzo nudny czlowiek ktory bez kompa by sobie nie poradzil. zatrzymal sie w rozwoju emocjonalnie jakos w wieku 18 lat