Wpis z mikrobloga

Jak możesz łatwo zauważyć to Żukowska została kompletnie skrytykowana - także przez lewicę.

@rzep: Jak możesz łatwo zauważyć, słowa są tanie, w przeciwieństwie do głosów w Sejmie, a wskazano ci wyżej, że Lewica poparła wiadomą ustawę jednogłośnie. Z perspektywy osób sprzeciwiających się poborowi nawet Konfa wykazała się większą przyzwoitością. A w ramach tej rzekomej kompletnej krytyki względem Żukowskiej widziałem co najwyżej twitty jakichś anonów czy publicystów, ale żadnej wysokiej szarży z
Jak możesz łatwo zauważyć, słowa są tanie, w przeciwieństwie do głosów w Sejmie, a tutaj wskazano ci wyżej, że Lewica poparła wiadomą ustawę jednogłośnie.


@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Zgadzam się i uważam, że jest to powód do krytyki.

Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że było to głosowania paręnaście dni po ataku Rosji na Ukrainę i jestem w stanie uzasadnić to paniką w kraju i niepewnością co do naszej sytuacji - przypominam, że w tamtym momencie
To nie jest "losowa Julka" - to osoba pełniąca oficjalne funkcje regionalnego lidera w strukturach Konfederacji i Nowej Nadziei.

@rzep: Pisałem o twoich bzdurach o rzekomej lewicowej krytyce Żukowskiej, co można było wywnioskować ze słów A w ramach tej rzekomej kompletnej krytyki względem Żukowskiej (...) ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: Uwielbiam argument ad prawdziwummeżczyznum - zawsze przypomina się wtedy moja mama, którą kocham, ale która jest jednak idealnym przykładem Grażynki wychowanej za PRL, która używa chłopskiego rozumu™
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep:

Jak możesz łatwo zauważyć to Żukowska została kompletnie skrytykowana - także przez lewicę.


Przez kogo? Przez jakiś anonków na Wykopie, Twitterze i Reddicie? Póki co wypodziało się 3 polityków Lewicy, wszyscy przeciwko prawom mężczyzn.