Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@rzep: Jak tak bardzo żałuje, że nie był, to przecież może się zgłosić, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep: A gdy przyjdzie co do czego pan Bartłomiej znajdzie powód dlaczego on właśnie nie może iść na ćwiczenia. Tak jest zawsze najwiecej do powiedzenia maja Ci co uważają ze ich to nie będzie dotyczyc
  • Odpowiedz
Bardzo mnie śmieszy argument ad "Uczyni z ciebie mężczyznę" xD Myślę, że prawdziwy mężczyzna ma #!$%@? co myślą inni mężczyźni o jego męskości.
  • Odpowiedz
To samo, co o Lewicy - pluję totalnie


@Jerry664: Jak możesz łatwo zauważyć to Żukowska została kompletnie skrytykowana - także przez lewicę.
  • Odpowiedz
Jak możesz łatwo zauważyć to Żukowska została kompletnie skrytykowana - także przez lewicę.

@rzep: Jak możesz łatwo zauważyć, słowa są tanie, w przeciwieństwie do głosów w Sejmie, a wskazano ci wyżej, że Lewica poparła wiadomą ustawę jednogłośnie. Z perspektywy osób sprzeciwiających się poborowi nawet Konfa wykazała się większą przyzwoitością. A w ramach tej rzekomej kompletnej krytyki względem Żukowskiej widziałem co najwyżej twitty jakichś anonów czy publicystów, ale żadnej wysokiej szarży
  • Odpowiedz
Jak możesz łatwo zauważyć, słowa są tanie, w przeciwieństwie do głosów w Sejmie, a tutaj wskazano ci wyżej, że Lewica poparła wiadomą ustawę jednogłośnie.


@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: Zgadzam się i uważam, że jest to powód do krytyki.

Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że było to głosowania paręnaście dni po ataku Rosji na Ukrainę i jestem w stanie uzasadnić to paniką w kraju i niepewnością co do naszej sytuacji - przypominam, że w tamtym momencie realnym scenariuszem ciągle było podbicie całej Ukrainy przez
  • Odpowiedz
To nie jest "losowa Julka" - to osoba pełniąca oficjalne funkcje regionalnego lidera w strukturach Konfederacji i Nowej Nadziei.

@rzep: Pisałem o twoich bzdurach o rzekomej lewicowej krytyce Żukowskiej, co można było wywnioskować ze słów A w ramach tej rzekomej kompletnej krytyki względem Żukowskiej (...) ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep: Uwielbiam argument ad prawdziwummeżczyznum - zawsze przypomina się wtedy moja mama, którą kocham, ale która jest jednak idealnym przykładem Grażynki wychowanej za PRL, która używa chłopskiego rozumu™
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rzep:

Jak możesz łatwo zauważyć to Żukowska została kompletnie skrytykowana - także przez lewicę.


Przez kogo? Przez jakiś anonków na Wykopie, Twitterze i Reddicie? Póki co wypodziało się 3 polityków Lewicy, wszyscy przeciwko prawom mężczyzn.
  • Odpowiedz