Wpis z mikrobloga

#pytanie #covid #szczepienia #niemcy

Mirki, jak to jest z tymi certyfikatami szczepienia, co?
Mój ulubiony zespół ma trasę, to jadę sobie jutro oblecieć parę koncertów po Niemczech i #!$%@? na ostatnią chwilę mi się przypomniało, że warto sprawdzić, czy obostrzenia są dalej takie same jak podczas mojego ostatniego wyjazdu i okazało się, że ten #!$%@? klub w Berlinie wciąż każe pokazywać certyfikaty szczepienia przed wejściem XDDDD
#!$%@?łam się, ale byłam wczoraj o 13:00 się zaszczepić, teraz dość mocno gorączkuje, ale #!$%@?. Czego się nie robi dla swojego ulubionego zespołu.
Pytanie. Czy jak wczoraj się zaszczepiłam, to ten #!$%@? certyfikat będzie jutro ważny w Niemczech, czy oni mają wciąż regułę, że trzeba odczekać 14 dni, aż zacznie działać. Dziękuję za odpowiedzi.
Pobierz chybacosnieteges - #pytanie #covid #szczepienia #niemcy 

Mirki, jak to jest z tymi...
źródło: comment_16704940149ac2DXbidF7qY6QIqDnM24.jpg
  • 10
@EvineX w marketach typu norma to obsługa zamaskowana. Na jednej z budow inwestor wymaga certyfikatu lub testu co 2 dni na własny koszt. Żaden z moich ludzi ani ja nie zgodziliśmy sie na szczepienie więc kupiliśmy certyfikat i nikt sie do nas nie sadzi.
Tu co raz więcej ludzi w maskach łazi będąc na świeżym powietrzu. Nie tylko starcy ale i dzieci
Pobierz Zarzutkkake - @EvineX w marketach typu norma to obsługa zamaskowana. Na jednej z budo...
źródło: comment_1670507975PR0bot7xIv4nT2VdpcOgL3.jpg