Wpis z mikrobloga

Kurna, czy ludzie naprawdę nie myślą? PLK podłącza nowe urządzenia sterowania ruchem kolejowym w Warszawie Zachodniej, przewoźnicy informują o utrudnieniach, a w dzisiejszym wpisie na Kolejowym Mińsku Mazowieckim na FB czytam poniżej zamieszczony /za przeproszeniem/ wysryw -
- szanowna pańcia myśli, że w wakacje da się wszystko zrobić, no ja pi*%&*e xD¯_(ツ)/¯.

Ale w pełni się zgadzam z wieloma, że ten bałagan wywołało PKP PLK, przewoźnicy natomiast nie są tu niczemu winni, ale chyba nie wszyscy to rozumieją ¯_(ツ)
/¯.

#kolej #kolejemazowieckie #skmwarszawa #plk
Pobierz mgdw - Kurna, czy ludzie naprawdę nie myślą? PLK podłącza nowe urządzenia sterowania ...
źródło: comment_1670485886BN1n0dl5DhwbJ8nAX4su7v.jpg
  • 5
się zgadzam z wieloma, że ten bałagan wywołało PKP PLK, przewoźnicy natomiast nie są tu niczemu winni


Oczywiście chodzi o bałagan związany z organizacją prac na Zachodnim.

@mgdw O tym, że plk koncertowo sra na ludzi od lat a gęby nadstawiają przewoźnicy i wiedzą o tym przewoźnicy i garstka ludzi, którym choć trochę chce się zagłębić temat. W ogólnej świadomości to całe PEKAPE co wozi ludzi jest złe i zaorać to dziadostwo. Nie wiem czy plk w ogóle jakąś skargę dostało od podróżnego.
@mgdw: cisną Koleje Mazowieckie wszędzie ale i tak nie mają wyboru bo to jedyna opcja dojazdowa z ich pipidówka.

W ogóle ludzie mają krótką pamięć.
U mnie na linii radomskiej pamiętam stare kible, w których w służbówkach było tak najarane że nie było widać drugiego końca, można było zarobić w mordę a dwie stacje dalej już częstowali wódą.
I było ok.
Teraz pociąg spóźni się 10 minut i już koniec świata,