Wpis z mikrobloga

@belu_p: Lepiej, ale generalnie tu by się najlepiej sprawdził HDR. Co mnie irytuje w mini 2, to bracketing co 1 EV, czy 0,7 (już nie pamiętam), standard to jakieś 2-3 (albo jest, ja nie umiem tego ustawić).
@edek-ecki: robiłem AEB, sam próbowałem edytować, używałem softu różnego do HDR... wyniki mnie nie zadowalały. Pewnie w dużej mierze przez brak umiejętności. Obecnie jestem zwolennikiem zmian parametrów całej (jednej) fotki, bez edycji konkretnych elementów. EV możesz zmienić chyba od -3 do +3, ale to tylko ręcznie więc mogą być za duże różnice między fotkami, też nie znalazłem żadnej konfiguracji do trybu AEB.
robiłem AEB, sam próbowałem edytować, używałem softu różnego do HDR... wyniki mnie nie zadowalały. Pewnie w dużej mierze przez brak umiejętności.


Ja wyrwałem Aurora HDR za free, daje bardzo naturalne rezultaty, poszukaj na pepperze, może nadal jest, albo będzie niedługo.

Obecnie jestem zwolennikiem zmian parametrów całej (jednej) fotki, bez edycji konkretnych elementów. EV możesz zmienić chyba od -3 do +3, ale to tylko ręcznie więc mogą być za duże różnice między fotkami,