Wpis z mikrobloga

nie wiem jak to jest możliwe (poza oczywiście tym, że jest to ustawione), że cały czat j---e grubego i zakolaka, a te telefony, magicznym zrządzeniem losu, w 9/10 przypadków ich bronią, a ten 1/10 to jakiś przygłup, który nawet sam nie wie co chce powiedzieć i jest szybko gaszony jak pet? przecież to jest k---a nawet statystycznie niemożliwe xD

#kanalsportowy #kanalbekowy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a może po prostu wykop, twitter i czat to bańka? ogląda to ponad 30k osób, ile osób jest na czacie? 500? 1k?


@mrpickles_: spójrz na te liczby, około 7k łapek w górę i prawie 9k łapek w dół. komentarze też są jednoznaczne. nie ma możliwości, by co ileś telefonów nie zadzwonił ktoś, kto by chciał ich pocisnąć, bo nawet ich fani widzą to, co się o--------a.

@szuleer: ok,
bezbekpol - > a może po prostu wykop, twitter i czat to bańka? ogląda to ponad 30k os...

źródło: comment_1670448909bgbPFEERxyYvMtmrzno1Yb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bezbekpol: jaka twoim zdaniem byłaby treść takiego telefonu? Wyjaśnić od hipokrytów itp.?
Myślę, że takie kanały oglądają w większości fani tych kanałów a nie hejterzy więc i telefony będą w stylu dobrą robotę robicie, kocham was koledzy nie uwierzą, ze mnie poznaliscie xd
  • Odpowiedz
@bezbekpol: przecież dodzwaniali się i próbowali, ale cytując klasyka "problem jest inny", Stanowskiego nie przegadasz, jak nie masz jego wypowiedzi wykutych na pamięć, wszystkich statystyk i okoliczności, w których Michniewicz był zwalniany. on na wszystko ma swoją odpowiedź i to było tu widać. większość negatywnych telefonów było z sensem, a on tak okręcał to, że zdawało się, że jednak sensu w stwierdzeniach widza nie ma.
+ już nie mówiąc o
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ludzie co mądrzejsi widzą, że to kółko wzajemnej adoracji i będą się trzymać razem żeby niewiadomo co. Coś w tym jest, że tych negatywnych telefonów czy trolli jest prawie wcale na tyle już odcinków.
  • Odpowiedz
jaka twoim zdaniem byłaby treść takiego telefonu? Wyjaśnić od hipokrytów itp.?


@szuleer: przykładowo zapytać, dlaczego Stanowski tworzy sobie narracje o "niektórych" głosach mówiących o pamiętnym dzieleniu kasy przed meczem z Argentyną, kiedy od 2 dni było wiadomo - z artykułu na meczykach, na który powoływała się reszta mediów - że miało to miejsce na pomeczowej kolacji? Albo jak się odniesie do tego, że np. mówi o tym, że to piłkarze
  • Odpowiedz
@bezbekpol: kwestia też jest taka że napisać możesz sobie w każdej chwili, a żeby tam się dodzwonić to musisz wstrzelić się. Nie każdemu chce się tracić czas na próbowanie tam się dodzwonić, by usłyszeć jakiś fikołek od Stana.
  • Odpowiedz
@matixrr: no ale sam po sobie wiesz, że wśród tych tysięcy ludzi, z kilkuset powinno być takich, którzy są zdeterminowani, by się tam dodzwonić i to nie w celu lizania się po penisach.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ale sam po sobie też wiem że miałem plik tekstowy przygotowany z różnymi tematami co chciałem poruszyć, a później go usunąłem, bo uznałem że szkoda mojego czasu na ten kanał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz