Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest sens żeby prosić szamana o #concerta jeśli #medikinet CR na mnie nie działał kompletnie? Z jednej strony nie chcę 300ziko dawać na wizytę i lek żeby się okazało że to kolejne wyrzucone pieniądze w błoto, ale z drugiej strony jasny #!$%@? mnie strzela z tym #adhd

Jest szansa że concerta zadziała?

#psychiatria #add #metylofenidat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamKarzeu2: tak, mam concerte i medikinet (zwykły, nie cr). Concerta mnie rozdrażnia i denerwuje, medikinet jest lepszy ale trzeba odpowiednio dawkować no i trwa krócej (ok. 3h). Mimo wszystko medikinet działa na mnie tylko jak biorę co jakiś czas. Przy codziennym stosowaniu pon-pt nie czuć efektów i wychodzi raczej więcej negatywów (rozdrażnienie, stany lękowe) niż pozytywów. Póki co jedyne co na mnie w 100% skutecznie działało to był Adderall czyli
  • Odpowiedz
@JamKarzeu2: na mnie metylofenidat dziala i wiedzialem to ze bedzie jak jeszcze za czasow studenckich sie cos tam probowalo nie dzialalo na mnie to tak jak na rowniesnikow. Pewnie aderal bylby lepszy ale tutaj przynajmniej jest XR a tam masz wielkie pierodlniecie i zjazd.
Welbutrin jest bardziej na depresje pewnie nie bezposrednio bardziej pomaga zaktywizowac. Dlugo by pisac jak chcesz to na pw cos ci napisze w wolnym czasie
  • Odpowiedz
ale w Polsce nie ma co liczyć na takie cuda legalnie


@nafukanyXD: Można jak najbardziej liczyć na takie cuda, tylko trzeba się leczyć u konsultanta wojewódzkiego lub krajowego, ewentualnie u któregoś z ich zaufanych i bliskich lekarzy.

Adderall jest cholernie drogi, z opcji osiągalnych dla przeciętnego nosacza to tylko Elvanse i Attentin z Niemiec.
  • Odpowiedz
@nafukanyXD: Nie wiem ile to może kosztować teraz, zwłaszcza biorąc pod uwagę masakryczne braki stymulantów w USA. Ludzie będący na 60 mg Adderallu XR zostają z dnia na dzień bez leku, bo fizycznie nie ma go w żadnych aptekach. Amerykanie mówią, że akcje typu podróż 300 km w jedną stronę po paczkę Adderallu czy Concerty to obecnie standard.

Jedynie ci na atomoksetynie śpią spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz