Wpis z mikrobloga

@kumpek20: zależy od oczekiwań. jest sporo fajnych w tej cenie, ale która będzie najlepsza to zależy jakie sobie kryteria postawisz.

jaki rozmiar. świecenie daleko czy szeroko. musi mec wbudowana ładowarkę czy nie.

czy ma mieć diodę dobrze oddająca barwy kosztem mniejszej jasności/czasu świecenia? czy ma świecić jak najdłużej i być jasna a wypłowiałe kolory + tendencje do zieleni to w/e?
@kumpek20: ile to jest daleko?

te świecące daleko się nie nadają zazwyczaj do używania z bliska bo masz światło skupione w małym punkcie. bądź tego świadomy.

w kieszeni kurtki się duże też zmieszczą. dla mnie mała to taka która w kieszeni spodniach się mieści i jej nie czujesz chodząc z nią. typ sc31pro, sc18
do 30 40 metrów byłoby spoko.

daleko to dla mnie raczej 300-600m

szeroko świecące typu sp33s świecą dalej zazwyczaj. na filmiku masz przykładowo latarkę która świeci szeroko i blisko

Jeszcze byłoby spoko gdyby można było regulować jasność

w każdej można współczesnej praktycznie.
@kumpek20:
10129 - > do 30 40 metrów byłoby spoko.
daleko to dla mnie raczej 300-600m

szerok...
@kumpek20 sofirn sc31 pro, to taki convoy s2+, z diodą sst40, do spacerowania świeci wystarczająco mocno i wystarczająco daleko. Malutka, wbudowany port usb C, jeden z top firmware, czyli dowolna regulacja jasności i inne bajery.

Mniej poręczne, ale kieszonkowe bardziej dla bocznej kieszeni bluzy lub kurtki to convoy c8+, też led sst40, zasięg przyzwoity, boki doświetla na tyle mocno, że widać wszystko bez problemu, dużo zabawy sprawia. Nie ma portu do ładowania