Wpis z mikrobloga

#famemma #nitro
Najbardziej w banie Nitra śmieszą wykopki, które myślą, że cokolwiek zdziałały i muran, który strzelając na oślep trafił że nitro dostanie bana i teraz się szczyci że jego w tym zasługa xD BÓG HONOR OJCZYZNA
a w rzeczywistości ten debil sam sobie zapewnił perma, oszukując youtuba na którym działał ponad 10 lat a i tak nie znam regulaminu i to w takiej prostej kwestii xD
Potężny mlekołak jest taki mocny, że sam sobie tylko mógł coś zrobić
  • 15
  • Odpowiedz
@jestem_kim_jestem: Jestem innego zdania. Wydaje mi sie, ze w momencie kiedy support sprawdzal film NASD pod wzgledem przeklenstw, zauwazyl to co sie odwala. Moze bali sie potworki z goralem, Rafatuse, Rafonixem itp. I znalezli pierwszy lepszy powod do bana? Ugasili pozar zanim dupa zaczela im sie palic. USA / UK jest bardziej restrykcyjne pod tym wzgledem, moze po akcji z innymi dostali reprymende
  • Odpowiedz
a w rzeczywistości ten debil sam sobie zapewnił perma, oszukując youtuba na którym działał ponad 10 lat a i tak nie znam regulaminu i to w takiej prostej kwestii xD


@jestem_kim_jestem: To tylko pretekst do zbanowania, nawet Wardęga to mówił
  • Odpowiedz
@m4xejd to nie jest tak że ominął tą blokadę 10 lat temu i znaleźli z dupy powód, to jest świeża sytuacja sprzed kilku miesięcy. Youtube do tej pory miał w dupie jego większe afery nawet, te filmiki imo nic nie zmieniły No ale domyślam się, że ludzie którzy go bardzo nie lubili i próbowali go usunąć teraz chcą poczuć że miały jakiś wpływ
  • Odpowiedz
@ElementalX7 w zasadzie to lepiej by dla nich wyszło wizerunkowe gdyby ban był za patologię. Teraz to wygląda tak, że nic co mówił nitro nie było złe, ale oszukał yt i tylko za to ban. Zrobiliby z niego przykład, że nie warto być patologicznym bo za to ban
  • Odpowiedz
@m4xejd jak najbardziej za to co mówił mógłby dostać perma, życzenia śmierci, rasizm, homofobia. Mógłby dostać takiego bana jak rafonix a i youtube by dostało lepsza renomę, bo bardzo dużo ludzi czekało na bana dla tego człowieka, ale nie za jakieś śmieszne przewinienie tylko za #!$%@? rzeczy które robił
  • Odpowiedz
chad z "nie wiem ale sie dowiem" wypuścili filmik z komplikacją jego wyzwisk.


@m4xejd: chad XDDDD
gałe mu zrób
macie #!$%@? że myślicie że cokolwiek zrobiliście w tej sprawie xdd
  • Odpowiedz
@Ktoss nietrafiona analogia, patrząc na to że muran nie jest raczej osoba która jakkolwiek przyczyniła się youtubowi, wręcz przeciwnie - nie mają nic wspólnego. Natomiast zestawienie wykopu do patostremingu już znacznie bliższe prawdy, przynajmniej jeśli chodzi o prezencję użytkowników
  • Odpowiedz