Wpis z mikrobloga

Jak w ogóle tak zupełnie serio takie ćwiczenia wyglądają? Mogą mnie w ogóle jako człowieka zmuszać to jakiś pompek? Przecież jak ktoś zacznie na mnie krzyczeć to jest to najnormalniej w świecie mobbing. Nie mam zamiaru być traktowany w taki sposób. Jak będąc programista który sobie siedzi w ciepłeku domowym, nie wychodząc na zimno, mając praktycznie zero kondycji mam nagle zapieprzac na poligonie? Nie wyobrażam sobie tego nawet xd czym w ogóle kończy się odmawianie jakiś czynności już w trakcie ćwiczeń?
#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sildenafil: jak ktoś by mnie ktoś gnębił to od razu bym ich u----ł. Nikt nie ma prawa Cię gnębić w dzisiejszych czasach, chyba że wojsko to dzicz a nie coś cywilizowanego
  • Odpowiedz
@ZebraKz dobrze wyobraź to sobie trwa konflikt a pan porucznik cichutko "panowie proszę otworzyć ogień" Nikt bez powodu się nie drze, podnoszą głos by każdy słyszał. Szkolenie przyzwyczaja cię pracy pod presja. Każą ci wejść do okopu, odmówisz to popatrzą na ciebie jak na debila, zwyzywaja i tyle. Ja wiem ze jak ktoś cię nazwie hujem to zaczniesz płakać ale po to jest wojsko by cię utwardzic
  • Odpowiedz
@Hellgard: zrozum gamoniu że mam trochę szacunku do samego siebie i nie pozwolę na siebie krzyczeć i być nazywanym chujem bez powodu. Nie chodzi o krzyki ogień bo to jest rozkaz do ogółu tylko o personalne krzyki bo nie masz zamiaru robić 50 pompek tylko dlatego że jakiś dowódca z kompleksami chce się na Tobie wyżyć
  • Odpowiedz
@ZebraKz zobaczymy ten szacunek jak ruskie ci każą klękać z workiem na głowie. A powód do nazwania chujem jest zawsze, na przykład jak odmówisz rozkazu, a kompleksy sam musisz miec skoro odrazu widzisz je w innych. Nie mierz innych swoją miarą.
  • Odpowiedz
@Hellgard: dobrze to ubieraj moro gacie i idź na ruskich. Ja nie mam zamiaru bronić tego kraju nawet przez 1 minutę. Ani nie czuje się turbo patriotą ani nie czuje żebym się do tego nadawał. Jak cokolwiek się zacznie to już dawno mnie tu nie będzie, dlatego tym bardziej nie mam ochoty iść na jakieś szkolenia i taplać się w błocie.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: znalazłem to też ale słowo klucz "żołnierz". Czy bez przysięgi się jest żołnierzem czy po prostu cywilem na ćwiczeniach? Art. 115 § 17. Żołnierzem jest osoba pełniąca czynną służbę wojskową, z wyjątkiem terytorialnej służby wojskowej pełnionej dyspozycyjnie.
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: Podczas ćwiczeń jesteś już żołnierzem służby czynnej, podlegasz pod sąd wojskowy przysięga nie ma tu nic do rzeczy. Nikt nie będzie ci kazał robić pompek, tym bardziej nikt nie będzie cię wysyłał z tego powodu do sądu.
  • Odpowiedz