Wpis z mikrobloga

@natkwiat: W emitowanym programie jasno padło stwierdzenie, że Marta zamieszka u Patryka, byli nawet to powiedzieć jego rodzicom. Jakaś próba wybielania się i twierdzenie, że obraz by wyglądał inaczej gdyby były wstawki z ekspertem - bzdura
@natkwiat: Akurat wyjątkowo w tym przypadku wydaje mi się, że prawda leży gdzieś po środku. Oni faktycznie mieli problemy z komunikacją, co było wspominane na rozmowie z dnia decyzji i każde chyba miało poczucie, że daje z siebie więcej niż to drugie. Ot typowe rozstanie, gdzie niby kazdemu zależało, nie było jakiejś patologii, a jednak nie pykło. No cóż, może ktoś życzliwy doradzi im, że nie warto robić gównoburzy na instagramie
#!$%@?, jak oni nie mogą ustalić na co się umawiali, to naprawdę nie ma szans żebyśmy my, eksperci z wykopu, oraz grażyny z FB (i ludzie z IG, nie wiem kto tam jest, Karyny?) wiedzieli jak było. Każdy broni tej strony, do której ma większą sympatię, bazując na wycinkach tego co w tv i pojedynczych wypowiedziach każdej ze stron. No ja wiem, że Cygan fajny, ale czy to znaczy, że on mówi
@natkwiat: jako samozwańczy ekspert stwierdzam, że jak była u niego i nie chciała z jego znajomymi walić wódy, tylko obserwowała wszystko jak robot, potem zgodziła się na przeprowadzkę, by godzinę później szukać mu pracy u siebie, jednoznacznie stwierdzam, że do tego momentu to jej wina, a dalej to on wyłożył na to lachę i poszedł ciupciać inną, taką żywą kobietę...