Wpis z mikrobloga

#polskiyoutube #nitrozyniak #twitch
Serio, nie wiedziałem, że na wykopie jest tyle normictwa. Mimo, że nie jestem fanem zyniaka i nim gardzę, to nikt za gadanie nikt nie powinien dostać bana. Otwiera to furtkę do banowania każdego kto się nie podoba innym. Pytaniem jest: gdzie się zaczyna granica, a gdzie kończy. Albo zbanowani zostaną wszyscy "celebryci" z freakowych gal i zostaną same filmy z kotkami i poradnikami do windowsa (co w gruncie rzeczy nie byłoby takie złe), albo będziemy bazować na podwójnej moralności i jednych debili oglądać, a tych co odważą się odpowiedzieć strikować zgłoszeniami. Miałem YT za platformę, gdzie w miarę możliwa można było dużo robić, w przeciwieństwie do Twitcha, gdzie za jedno słowo można polecieć, jednoczenie inni mogą stresować w misce z wodą po sałatce warzywnej i wypinać dupsko w bikini.
Koniec końców będą banowani ci, którzy się nie wpisują w standardy woke-owo-twiterowych Juleczek, a że on był akurat wam po drodze, to jest zbieg okoliczności.
  • 2
@CptPsyh: Ale Ty nie rozumiesz, że mlekołak dostał bana za omijanie zasad platformy? Za pokazywanie nagości dostał bana na głównym koncie po czym wrzucił film na zapasowe konto zachęcając do subów i mówiąc że teraz tu bedzie wrzucal filmy póki tam go nie odbanują. Jest to jasno określone w regulaminie i za to poleciały oba konta, gadanie, wyzywanie od najgorszych, obrażanie matek, życzenie ludziom śmierci było tylko podklepą ze nikt z