Wpis z mikrobloga

Planuje z żonką wybrać się w maju na wakacje gdzieś gdzie będzie już ciepło (+22 przynajmniej). Mamy po 30 lat, preferujemy wakacje spędzać pół na pół (odpoczynek i zwiedzanie). Raczej nie lubimy tłumów. Myślałem wstępnie o wyspach kanaryjskich. Mógłby ktoś coś polecić? Jakiś fajny hotel lub może inny region?
#wczasy #wakacje #wyspykanaryjskie
  • 12
@morrph
@morrph
Właśnie przypadkiem trafiłam na Twój post. Na Wyspach jesteśmy co roku, czasami 2-3x z dłuższymi weekendami włącznie. Byliśmy na każdej z wysp (z niezamieszkałą Alegranza wlacznie). Jak masz jakieś pytania to pisz.
@Wjolka: to zależy :)

A poważnie. Planuje się wybrać w drugiej połowie marca na jakieś 8 dni. Trochę bym poplażował, a trochę bym pozwiedzał. Jakieś widoczki, ciekawe atrakcje.
@smieszke Nadal mało informacji by coś konkretnie polecić. :)
W każdym wypadku wybieraj poludnie wyspy na zakwaterowanie. Diametralna różnica jeśli chodzi o ilość słońca, zachmurzenie, opady.

Ja na przyklad uwielbiam Fuerte bo jak masz ochotę być sam, to tę samotność znajdziesz - cała plaża dla siebie, kilometry do spacerowania plażą, sporty wodne, miejsca do trekkingu tez się znajdą. W marcu może być wietrznie (choć ubiegły rok był wyjątkowo spokojny jeśli chodzi o