Wpis z mikrobloga

#huzaro & #markadler #biurko #xeno2.0
Nie kupujcie biurka xeno 2.0 - nikomu nie polecam. Po 3 miesiacach gdzie jezdzilem gora dol max 20 razy, biurko przestalo dzialac. Reklamacja u producenta to droga przez mękę, najpierw instrukcje resetu, który zresztą robiłem i dalej nic, potem dwa razy pytają o dowód zakupu, dostają film jak nie działa i najlepsze:
- W piątek piszą że "muszą dokonać wymiany produktu oraz proszą o podanie danych do WYSYŁKI wraz numerem telefonu dla kuriera"
- Oczywiście dane podane, myślę ok, spoko, dostanę nowe, przełożę, stare pewnie im odeślę
- Kontakt przepada na dwa dni
- Dzisiaj pytam co się dzieje, czy wysłali, czy co
- Dzisiaj zmieniają zdanie (aha, odpisuje nowa osoba), i zabawa od nowa: Numer faktury, instrukcja resetu.
- Jak Pani "grzecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)" wytłumaczyłem że czekam na dostarczenie nowego, wedle korespondencji z piątku, jednak zmienia zdanie i mam sobie szukać kartonu na BIURKO i im wysłać aktualne (fajnie że zamówią chociaż kuriera) a potem nie wiadomo co.

Jak pytam co to za zmiana decyzji to mówią że tak POWINIEN wyglądać pełen proces wymiany, a jeżeli mi to nie odpowiada to sorry, ale to jest JEDYNE MOŻLIWE rozwiązanie.

Więc, czekają aż znajdę sobie karton na ZŁOŻONY STELAŻ BIURKA i im go odeślę (no ba, najlepiej oryginalny).

Boże, co za kraj.
  • 2