Wpis z mikrobloga

Jakieś 10 lat temu znajoma pracowała jako jakaś akwizycja przy zakładaniu kont bankowych wtedy miała alior bank akurat, brakowało jej do wyrobienia limitu więc się zgodziłem, była też promka w tym banku na 0 prowizji przy płatności rachunku typu czynsz, za telefon itp. . Założyłem wtedy i nigdy z tego konta nie korzystałem, 0 przelewów z niego i na niego. Po jakimś roku od tego wyjechałem za granice i zapomniałem o tym koncie. Konto założone na adres korespondencyjny do mojej ciotki gdzie mieszkałem wtedy, jakiś miesiąc temu dostałem od nich list ale ciotka go zwróciła na poczcie zgłaszając że tam nie mieszkam. Teraz dostałem drugi od nich list znowu ale znowu ciotka go zwróciła wczoraj a mi dopiero dziś o tym napisała wiadomość.

Bank widząc że konto jest wogóle nie aktywne nie usuwa takich kont? wogóle co bank może chcieć od mnie po 10 latach?

Miałem również konto w bzwbk ale konto usunełem w okolicy 2015roku. Po prostu nie było mi potrzebne bo jak pisałem od 2012 nie mieszkam w polsce.
#aliorbank #banki #bankowosc #bank
  • 7
a nie jest tak jak np w bzwbk miałem że konta nie używałem przez 3 lata i jak przyjechałem to mi powiedziała że konto jest zamrożone, wogóle nie mogłem się zalogować d konta przez neta ani żadnego przelewu na niego - na koncie miałem 0zł i z niego) po prostu nieaktywne i mi powiedziała babka przy usuwaniu jego że konto jest zamrożone. (w bzwbk miałem wtedy konto płatne ok 2-3zł miesięcznie, chyba