Wpis z mikrobloga

Spotkałem się z laska 1 grudnia, przegadaliśmy około 2h, później się całowaliśmy. Napisała po spotkaniu ze dziękuję za dziś i dobranoc. Od tamtej pory już nie napisała. Odzywać się do niej pierwszy i umówić kolejne spotkanie czy czekać aż sama napiszę w końcu?
#tinder
  • 29
  • Odpowiedz
@essos: @DonCorleone666: no ona się przytuliła po spotkaniu, a ja wyszedłem z inicjatywą i się przelizalismy, nie protestowała. Na spotkaniu mówiła że bardzo dobrze wyglądam i czy nie uważam się za modela. Po spotkaniu napisała że było bardzo fajnie i że dziękuję za dziś. To jak mogłem się jej nie spodobać skoro tak napisała?
@Kruweczka:
  • Odpowiedz
@HighVoltage22: no ok, załóżmy, że tak było i oboje byliście zadowoleni ze spotkania. Czemu tyle czekałeś z napisaniem do niej? Gwarantuję, że nie czeka z utęsknieniem, a pewnie już nawet skacze na innym bolcu.
  • Odpowiedz
@HighVoltage22: > Bo ja mam takie moze #!$%@? w glowie, ze nigdy nie lubie z inicjatywa wychodzic. Wole jak laska pierwsza napisze po takim spotkaniu, bo uwazam, ze jak ja napisze pierwszy to sie narzucam itd

Kobieta MUSI O TYM WIEDZIEĆ, inaczej ona to odbierze... wiadomo jak, a na pewno jest w tym przypadku większa szansa
  • Odpowiedz