Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem ten cały huk i płacz o #obowiazkowecwiczeniawojskowe to w dużej mierze zamierzona propaganda nieprzyjaznych Polsce sił, w tym pewnie rosyjskich trolli. Z tym, że akurat w tej kwestii wychodzą często z bardzo ciekawymi założeniami, w mojej ocenie wartymi uwagi i nawet popierania, że aż ciężko być zarówno przeciwko (z powodu niektórych dobych argumentów jak dyskryminacja mężczyzn w tym kraju), ciężko jest być też za nimi ( z powodu, że jest to w praktyce naprawdę sianie defetyzmu i antypolska propaganda, jest to celowe działanie mające wywołać jakieś bunty, rozruchy społeczne na korzyść dla wrogich interesom polskim sił) i ciężko również być bezstronnym (z powodu tego co opisałem wcześniej. Bardzo inteligentny ruch, przemyślane. Oklaski się należą ale też można śmiechnąć bo skutku praktycznego nie przyniesie i tak :D Za mała liczba jest malkontentów.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@blojayble kto powiedział, że nie ma tutaj ruskich trolli i może też innych ale nie będę wskazywał palcem bo nie wypada.

To jest temat w którym nagle sporo wykopków zesrało się o prawa mężczyzn w tym kraju, a jak ja i mi podobni przegrywy trąbimy o tym od kutwa kilku lat (znam wykop dluzej niz mam to konto), to kazdy mial w dupie xD
Nagle wielkie poruszenie bo facet dyskryminowany w
  • Odpowiedz
@blojayble: Bo większość ludzi nawet nie wiedziała że takie prawo wchodzi.
Ja dowiedziałem się dopiero gdy dostałem list.
Skoro Ty na bieżąco jesteś z dziennikiem ustaw, to czemu sam o tym nie informowałeś?
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: urodziłem się w tym kraju i jestem na tyle stary, że nazywanie mnie "nieprzyjazną polsce siłą", podżegaczem do buntu albo innym siewcą defetyzmu uważam za komplement. Wyśmiewanie obowiązkowej służby wojskowej to nie tyle przyjemność, ale i obowiązek.
  • Odpowiedz