Wpis z mikrobloga

#ksiazki
Cześć, szukam książki, która kiedyś rzuciła mi się w oczy i za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu ani autora. To była jakaś powieść o dziewczynie, motocyklach... Ciężko mi sobie przypomnieć czy była o czymś konkretnie ale może akurat będę mieć szczęście i ktoś z Was ją skojarzy. Niestety google po frazach mi nie pomogło.
  • 5
@dekonfitura: hmm poczytałam i raczej nie. Tytuł był coś w stylu: ja, motocykle i szalone przygody - nie wiem strzelam. Ale pasowało mi do mojej koleżanki co jest kiero w korpo, ma moto i jest mega wyluzowana. Żałuję, że sobie nie zapisałam, ale czasami udaje się znaleźć coś trudnego z pomocą Mirków.
@Wejszlo: A cokolwiek jeszcze? Kiedyś, to znaczy kiedy konkretnie? Rok temu, 10 lat temu? Jakieś szczegóły odnośnie do okładki, autora (płeć, narodowość itp.), gatunek. Cokolwiek, co da jakąkolwiek podpowiedź. Nawet sklep, w którym ją widziałaś.
@cutecatboy: ok, dość intensywnie o tym myślę od godziny więc przypominam sobie coraz więcej. To było jakoś teraz lipiec-sierpień, jeśli mnie pamięć nie myli było to Booksale w Sarbinowie - sprawdziłam właśnie ich stronę, zero śladu.