Wpis z mikrobloga

@nomadicgoogler: nie generalizuj, znam kilka psów tej rasy - bardzo inteligentne, posłuszne i wierne. Potrzebują dużo ruchu, ale zapotrzebowanie na ten ruch jest mniejsze z wiekiem - ten jak widać jest już starszy, więc będzie ok. Oczywiście jak ktoś sobie bierze takiego psa z oczekiwaniem że będzie jak posąg i zabawka w jednym, to nie powinien mieć żadnego psa.
@lockysF: jestem słabym punktem odniesienia, bo jak miałem beagla to o behawiorystyce zwierząt nic nie widziałem, ale w porównaniu do wszystkich innych psów jakie znam, to moja suczka miała totalnie #!$%@? na jakieś próby komunikacji typu "zostań" czy "chodź". Więcej było za nią ganiania jak uciekała niż interakcji z nią.
@lockysF: Tak. Jedna ma 9 lat, druga 1.5 ;) rasa charakterna, ale kochana. Mega jest za człowiekiem i potrzebuje jego bliskości. Co do spacerów, to ja już swoich ze smyczy nie puszczam, bo niestety jak złapią trop to się nie da ich odwołać, więc jest to ciut niebezpieczne. Co do gluchoty to chyba mają ją w naturze xD

Powiem tak. Moja ma 9 lat, zrobilismy wyniki i okazalo sie stłuszczenie wątroby