Wpis z mikrobloga

@C00mpel: Z mojej wiedzy to dekarboksylacja domowym sposobem nie będzie tak dobra żeby dała te 1000 mg w 5 gramach. W rzeczywistości to byłby jakiś ułamek takiej liczby tylko, coś na pewno będzie stracone.
@KokSSor: @kmf31: oczywiście że tak, brałem pod uwagę to że strata może być nawet 50% tylko no nie napisałem o łącznej wartości thc dekarboksylowanego suszu tylko normalnego. Dlatego w najgorszym przypadku no wyszło mi 10 ciastek po 50 mg co według mnie jest dobrym wynikiem.
@C00mpel: Dobra czyli z piątki mocnej, 10 #!$%@?ów powinno wyjść. Jakieś porady do dekarboksylacji? Będę robił pierwszy raz i czytałem poradniki, ale może jeszcze jakaś ukryta wiedza jest
@bezbek303 @Zekashi przy 20 te 25mg też jest dobrym wynikiem, moim zdaniem lepiej zrobić słabsze i najwyżej zjeść 2. Dużo zależy od doświadczenia i od tego ile stracisz przy dekarboksylacji, w najgorszym przypadku masz 10 po 50 mg, w najlepszym nawet 80 mg na porcję. Z moich doświadczeń wiem że nawet te 25 mg potrafi mocno #!$%@?ć niedoświadczoną osobę.
Taka jeszcze rada na bazie własnych doświadczeń, nie baw się w jakieś masła konopne tylko wrzucaj cały susz do ciastek. No chyba, że bardzo ci przeszkadza smak zielska