Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #gsongchan #touhou #hakureireimu #skyrim #anime #pixiv p

Kurcze. Zima idzie i znowu mam ochotę na kochanego Skyrim ()
I nawet bym sobie mógł ustawić język włoski, aby się pouczyć. Wszak z gier się najlepiej uczyć.
Tylko wszyscy wiemy jak to się skończy... Nie dość, że 100h modowania Skyrima i kolejne tyle na walkę z CTD, aby finalnie pograć 20 minut, bo ile razy można to samo ()
Pobierz BlackReven - #randomanimeshit #gsongchan #touhou #hakureireimu #skyrim #anime #pixiv ...
źródło: comment_1670256534OODXo56QWPmtfd0Re0dcoR.jpg
  • 11
@BlackReven: Polecam narzedzie wabbajack. Ściąga, instaluje i ustawia ci od razu całe paczki modów, instaluje ci nawet MO2. A jak masz MO2 to możesz sobie już taką listę modyfikować. U mnie bardzo dobrze sprawdza się jako baza pod modowanie.
@Gigamesh: No właśnie cholera nie lubię używać gotowców. Jednak co samemu to samemu ¯\_(ツ)_/¯

U mnie o dziwo Vortex robił świetną robotę. Przez powiadomienia o konfliktach potrafił utrzymać w ryzach kilkaset modów które się nadpisywała na siebie.
Podejrzewam, że z Wabbajack dłużej bym się później pieprzył ze zrozumieniem co mam, niż od początku samemu powoli dogrywając mody :D

Szczególnie że tym razem chciałbym to wykorzystać w formie "nauka przez zabawę", więc
@BlackReven: No trochę w tym racji jest. Chociaż osobiście MO2 wydaje mi się lepszy niz vortex. Chyba mam po prostu uprzedzenia po nexusie który instalował mody w folderze z grą. Też kwestia co tak naprawdę chcesz modować, jeśli wszystko to spoko, ale jeśli chcesz się skupić bardziej na samej grze to wydaje mi się, że paczka poprawiająca tylko grafikę jest warta rozpatrzenia. Ale fakt sam wole wszystko samemu robić więc nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gzyro: Mam w planach na przyszłość, ale to potrzeba już nowy dysk xDDD

Teraz i tak będę każde zdanie z słownikiem siedział, więc wolałbym coś co już doskonale znam i wiem o co może chodzić xD