Wpis z mikrobloga

@TacoHemingway: Żeby był ''każdy'' to najpierw te kanały musiałaby być commentary faktycznie a nie czymś w rodzaju portali plotkarskich niskich lotów jak to ostatnio w większości bywa. Ale wiadomo w tego typu kanałach obecnie nie chodzi od dawna oto, aby czynić internet lepszym a chodzi oto, aby strzelać do statku tak żeby go nie zatopić a później na końcu zbić pionę i może jeszcze walka wpadnie
@Cztero0404: no generalnie kanaly commentary od jakiegos czasu to po prostu kanaly newsowe które zbierają informacje i gromadzą wszystko razem na jednym filmie. Przyznać trzeba, że zwyrol był dobrym kanałem commentary jak mu się jeszcze chciało, bo robił duży research i dodawał informacje które przed jego filmami nie były publiczne lub też nie były powszechnie znane. Ale no widać że zajawka na to mu przeszła i #!$%@? taki sam szajs jak
@Cztero0404: Dla mnie to po prostu powielanie tego samego tematu w podobnych słowach przez 10 kanałów. Wejde z ciekawości na revo, gimpera, knopa i codziennie jest to samo.
Nitro zrobił kupe, jak smakuje? - każdy to samo i nic od siebie. Nie wiem lecz sie wypowiem. :D