Wpis z mikrobloga

@JPRW no tak, zatrudnili polaka który boi się że wyleci z pracy bo nigdzie lepszego kontraktu nie dostanie, chłop nie grał o wyjście z grupy a o przedłużenie kontraktu i myślał że piłkarze będą się na taką grę godzić żeby on mógł sobie zarobić xD
  • Odpowiedz
@JPRW: w ogóle dlaczego PZPN przy wyborze trenera nie prowadzi dyskusji z czołowymi zawodnikami o ich preferencjach odnośnie stylu prowadzenia drużyny. Trenera możesz dopasować do piłkarzy ale na odwrót już nie. A później dziwne, że są spięcia na linii trener-piłkarze.
  • Odpowiedz
- Od pewnego czasu za dużo do powiedzenia mają piłkarze. Wychodzą i dyskutują publicznie na temat trenerów. Ja tego nie widziałem w innych reprezentacjach. Każdy zabiera głos na temat trenera, sposobu grania... - powiedział Borek


@JPRW: Prosty Chłopak Z Dębicy coś #!$%@? bez sensu? Nowe, nie znałem. Alonso to (od kilku dni były już) selekcjoner Urugwaju.

bezbekpol - > - Od pewnego czasu za dużo do powiedzenia mają piłkarze. Wychodzą i dys...

źródło: comment_1670253977K3u9rgN9G41DqROw9Efpzf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 55
@JPRW Od pewnego czasu to "dziennikarze" sportowi nie zajmują się relacjonowaniem wydarzeń i ewentualnym krytykowaniem działaczy, trenerów i piłkarzy tylko wchodzeniem wszystkim powyższym jak najgłębiej w dupę, żeby można było sprzedać podczas komentowania insaiderski news o kolacji Michniewicza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JPRW: pzpn i przyległości po raz kolejny pokazują jaki mamy problem w Polsce: instytucje państwowe trzeba zrównać z ziemią i budować po kawałku. Takie łatania od lat niewiele dają.
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW czy gdyby piłkarze się na nich/reprezentacje wypieli to PZPN moze im jakoś zagrozić w ekstraklasie lub zagranicznych ligach?
  • Odpowiedz