Wpis z mikrobloga

Nienawidzę dentystów, tych sku#wysynów. Leczenie ortodontyczne - zaplacone kilkanascie tysięcy, po kilku latach więcej złego niż dobrego c#pa narobiła.

Jeden ząb dwukrotnie leczony kanałowo - dwukrotnie z##!$%@?. Jeszcze coś jakiś kawałek czegoś mi do zatok wepchnęli i kolejne problemy powstaly xDD za jeden ząb 6 tysięcy w #!$%@?...

Czy jest bardziej nieuczciwy zawód w tym kraju? I nie, nie chodziłem do najtańszych stomatologów, wręcz przeciwnie...

#dentysta #stomatologia #ortodoncja #lekarz #medycyna #zalesie
  • 14
@derton778 ja za to 4 usemki do wyrwania miałam, została ostatnia, po ostatniej wizycie tak bolało jakbym żadnego znieczulenia nie dostała a dostałam te co zawsze xd zrobiłam sobie przerwę i idę do jakiegoś lepszego jeszcze w nadziei że nie będzie bolało xd
@derton778:

Nienawidzę dentystów, tych sku#wysynów


Aha, nienawidzisz kilkudziesięciu tysięcy dentystów, bo jedna baba "coś zrobiła" i według ciebie 2 dentystów #!$%@?ło robotę? xD Fajny sposób myślenia, taki niezbyt mądry.

Doradziłabym ci co dalej zrobić i jak zawalczyć o swoje, tak jak od wielu lat doradzam innym Mireczkom, ale skoro nienawidzisz dentystów to szkoda mojego czasu. W końcu i tak jestem nieuczciwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, nienawidzisz kilkudziesięciu tysięcy dentystów, bo jedna baba "coś zrobiła" i według ciebie 2 dentystów #!$%@?ło robotę? xD Fajny sposób myślenia, taki niezbyt mądry.


@SkrytyZolw: A inni by lepiej zrobili? Pod mikroskopem wszystko robione i nadal lipa. To co mam zrobić? Zamiast powiedzieć, że nie dam sobie rady to tylko, żeby na kasę naciągnąć...
@derton778:

A inni by lepiej zrobili?


Hmm... no zastanówmy się, czy na świecie jest tak, że są lepsi i gorsi specjaliści. W absolutnie każdej dziedzinie. Jak uważasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pod mikroskopem wszystko robione i nadal lipa.


Sam mikroskop nie daje 100% gwarancji sukcesu. Ba, zdarzają się sytuacje, choć rzadko, w których wszystko zostało zrobione jak należy, a mimo to zmiana zapalna się nie goi (choćby
Nienawidzę dentystów, tych sku#wysynów. Leczenie ortodontyczne - zaplacone kilkanascie tysięcy, po kilku latach więcej złego niż dobrego c#pa narobiła.


@derton778: do jakiegoś konowała chodzisz, nigdy więcej tam nie idź !!!