Wpis z mikrobloga

Żal trochę naszych piłkarzy, że mają trenera, który raz, że w nich nie wierzy, dwa, że w fazie grupowej wystawił ich na pośmiewisko. Wczoraj ku zdziwieniu wszystkich okazało się, że nasza reprezentacja coś potrafi zagrać. Dlaczego tego w grupie nie pokazaliśmy? Przecież mogliśmy wygrać z Meksykiem i powalczyć o 1 miejsce w grupie.

Dla takiego Lewego czy Szczęsnego to pewnie ostatnie mistrzostwa świata, a własny trener na pożegnanie wystAwia ich na szyderę, podeptał ich ambicję. Być może to ma związek z rzekomą obietnicą premiera o premii 30 milionów za awans….

Już naprawdę pomijając słowa na temat swoich zawodników, że on cudów nie czyni, nie nauczy ich grać w piłkę. Pomimo awansu naprawdę powinni się go pozbyć.
#mecz #reprezentacja
  • 6
@karollq mogliśmy równie dobrze przegrać z Meksykiem bo na tym właśnie polega ryzyko-raz się uda a raz nie. Mimo że wczoraj zagraliśmy świetnie to 2 gol to był idealny przykład dlaczego otwarta gra w końcowym rozrachunku się nam nie opłaca. Wolna 6 i stoperzy nie zdążą wrócić za szybkimi napastnikami rywala jeśli chwilę wcześniej zaangażują się w akcje ofensywna.
@wiktor-stojrrg: Wydaję mi się, że lepiej przegrać w dobrym stylu niż wygrać jak ostatni dziad. Większość osób miała poczucie, że nie zasłużyliśmy na awans z grupy po tym co pokazaliśmy.
@wiktor-stojrrg: Reprezentacja firmuje nasz kraj, oni są dla nas, a nie odwrotnie. Każda osoba, z którą rozmawiałam mówiła, że nie powinnismy wyjść z grupy, że wstyd tak grać, mało kogo ten awans cieszył. Wydaję mi się, że trochę to się mija z celem. Reprezentacja powinna przynosić dumę narodowi. Jakby grali na poziomie, to nawet jakby odpadli w grupie, to nie odczuwaliśmy wstydu. Wczorajszy mecz trochę zrehabilitował. Jednak wystarczy wejść na insta
@wiktor-stojrrg: W sensie PZPN kasę dostaje od wyników, bo osobiście ja czy Ty z tego nic nie mamy. Ludzie oglądający raczej woleliby mieć jakiekolwiek widowisko z meczu, a nie 2 h cringu podczas oglądania