Wpis z mikrobloga

@asustic: Jprdl, napotkać babę która potrafi suvem poprawnie zaparkować, to ewenement który zdarza się tylko kilka razy w życiu, A gość się jeszcze sapie
@asustic: stanal jak #!$%@? co ledwo zdala prawko, #!$%@? babke i myslal ze jak otaguje BMW to kazdy mu przyklasnie a teraz (znowu jak #!$%@?) nie potrafi przyznac sie do bledu i udaje ze podoba mu sie ze post w goracych XDD
@asustic: jak to jest szukac atencji, a w praktyce oberwac za bycie kiepskim kierowca i januszem k tory przypierdziela się do dobrych kierowców. Na 100% tak ch. Zaparkowales , żeby zajmowali inne miejsca, a tu zonk, pokarany, haha. I to jeszcze takim małym resorakiem tak zaparkowales xD
@asustic: też kiedyś facet miał wyje... na innych i stanął lekko pod skosem na linii, ja wjechałem poprawnie tyłem obok busem. Nie umiał wyjechać, zadzwonił po kolegę, trochę pokrzyczeliśmy i tamten kazał mu podjechać do przodu i wyjechać xD drugim razem w tym samym miejscu kobieta miała miejsce żeby wsiąść, ale twierdziła że nie, pokrzyczeliśmy, zadzwoniła po straż miejską, straciła kilkadziesiąt minut, żeby usłyszeć od pana strażnika że źle zaparkowała i
@asustic: Widać że tym białym, staną po złości jeszcze na linii, to Ty z tego co piszesz. Wysiadałeś przez drzwi pasażera jeszcze. Z czym masz problem człowieku?