Wpis z mikrobloga

Ankieta dla was, bo zastanawiam sie czy mam #!$%@? cv, czy ja jestem #!$%@? i dlatego nikt nie dzwoni xd
#praca

Jakie cv jest bardziej atrakcyjne dla grazyny z hr?

  • Proste i czytelne, napisane np w wordzie 69.6% (16)
  • Z generatora z gwiazdkami przy znajomosci excela 30.4% (7)

Oddanych głosów: 23

  • 7
@BIGos11: Zaznacze proste i czytelne ale to nie znaczy ze brzydkie i z dupy. Ma byc ladne i przejzyste. Zawierac odpowiednia ilosc informacji, miescic sie na jednej stronie, zawierac max 5 ostatnich miejsc pracy, brak zdjecia o ile nie pracujesz ryjem z klientem.

Dobrze zeby bylo info o hobby bo to zawsze jakis temat do rozmowy jak juz nie ma o czym rozmawiac a zostal czas czy trzeba po angielsku pogadac.
@10minuteman: #!$%@? zawsze mi sie wydawalo ze to zdjecie jest potrzebne i ze bez zdjecia od razu laduja w koszu. Ja wiem ze na zachodzie tak jest, ale w Polsce chyba nadal lubia zobaczyc twoj ryj zeby ocenic poziom #!$%@? xd
@BIGos11: Roznie sie na to patrzy - nikt za brak zdjecia nie odrzuca cv raczej, o ile nie masz "wyjsciowego ryja" to lepiej nie dac zdjecia :P Nic nie tracisz nie dajac zdjecia. Nic tez nie tracisz jak masz akuatlne wyjsciowe zdjecie ktore tam mozesz dac.

Ah i adres email - niby nic ale jak masz mega.grzmot@duppppaaaa.com to takiego maila sie nie podaje. Ma byc profesjonalnie ( tzn jakis znany duzy
@10minuteman: nie no akurat maila mam imie.nazwisko@gmail, wszystko jest czytelne podzielone na sekcje, tylko czarnobiale, oprocz zdjecia, wiec zastanawiam sie nad zrobieniem czegos bardziej wystrzalowego z jakims kolorem i innym podzialem na sekcje
@BIGos11: Ladne, proste, przejzyste. Bez wodotryskow - osoba ktora to czyta ma sie skupic na tresci. I tak ( przynajmniej my ) wszystkie cv czytamy i oceniamy po tresci nie po wygladzie :P

Takze nie spinaj pan ;]