Wpis z mikrobloga

#obowiazkowecwiczeniawojskowe Wam #niebieskiepaski żadne protesty nie wyjdą. Jako społeczność jesteście zbyt rozbici i często tokstyczni żeby się zjednać i wyjść na ulicę. Zaraz będą frakcję'
- sebki wyklęte będące za wojem
- stare janusze będące za wojem
- incele i frustraci co będą za wojem bo hehehe w końcu wszyscy będą mieli ch#jowo
- będzie tam sporo liczba normalsów
-wśród normalsów będą tacy co będą pluć na różowe umniejszając ich protest anty aborcyjny i stawiając się w roli ofiary - przez co stracą poparcie różowych
- będą też przegrywy co będą tylko czekać co im przyniesie los.

Skończy się to na tym, że wąsaty Janusz z Komisji wojskowej się u śmieje wydając wam pościel do łóżka polowego xD

Równocześnie na samych ćwiczeniach również będziecie mieli #!$%@? bo włączy wam się męska rywalizacja i pan kapral będzie wami grał, aż miło. Wystarczy, że powie, że wasz barak jest gorszy niż barak B. I wy zaczniecie z nimi rywalizować. Proste. Potem klasyka czyli męskie obgadywanie siebie na wzajem. Oczywiście najbardziej #!$%@? będą miały przegrywy. Żaden kapral nie będzie wam pomagał żebyście nie tworzyli sobie sami nawzajem piekiełka. Ba im to będzie na rękę.

Tak to się skończy. To nie jest atak personalny. Takie są fakty. Tak wyglada wasza męska solidarności.
  • 32
@szynszyla2018: Niestety masz dużo racji. Natura mężczyzn wyklucza jakąkolwiek szeroką solidarność i łatwo tym manipulować

No ale tak szerze to dziwisz się?
Np taki incel @Filipterka25 kiedyś sie splakal i groził mi pobiciem jak wytknalem mu jego przegranstwo, zaproponował i umowil się na spotkanie po czym z niego uciekł obsrany xD Jak ja albo ktokolwiek ma być solidarny z czymś takim?
Jako społeczność jesteście zbyt rozbici i często tokstyczni żeby się zjednać i wyjść na ulicę. Zaraz będą frakcję'

- sebki wyklęte będące za wojem

- stare janusze będące za wojem

- incele i frustraci co będą za wojem bo hehehe w końcu wszyscy będą mieli ch#jowo

- będzie tam sporo liczba normalsów

-wśród normalsów będą tacy co będą pluć na różowe umniejszając ich protest anty aborcyjny i stawiając się w roli ofiary
Masz na screenach przegrywie co pisałeś.


@olaf_wolominski: To poszukaj wyjaśnienia, że od początku miałem nieco w dupie co tam sobie pomyślisz, byłem jedynie ciekaw czy będziesz tak głupi by przyleźć. Gróźb nie było, że je sobie wyimaginowąłeś to już nie mój problem.

A że to kolejny rok przezywasz to już w ogóle xD, ja o tym trollingu zapomniałem xD
Pewno wróci coś na wzór starej służby, ale tera będą ćwiczenia kilkutygodniowe co kilkanaście miesięcy zamiast 9 miecha w woju i spokój.


@RecessedPrettyboy: Ustawa przewiduje możliwość wprowadzenia poboru na okres od 9 do 15 miesięcy - art. 152 i następne UOO. Potrzeba tylko rozporządzenia o treści "no 200k chłopa do woja".

No, można ewentualnie rozporządzeniem skrócić poniżej 9 miesięcy.
@szynszyla2018: ale co jest niby zlego w ćwiczeniach wojskowych, że jakieś cipeusze boją sie na miesiac wyjechac od matki z domu bo boją sie ze dostaną w morde gdy wyjda z piwnicy? Ja to popieram. Meska solidarnosc? Przeciez nie beda sie solidaryzowac ci co chca cwiczen z jakimis obsrancami, to kobiety lubia dostosowywac sie do slabszych naromiast faceci NORMALNI chca dostosowywac sie do lepszych bo wiadomo ze lepiej rownac w gore
@Filipterka25: Pierwszy raz mialem okazje zobaczyć na żywo takie coś jak ty, to i mnie cieszyła ta wizja, not gonna lie.
Mówisz o tym co pisales o wysylaniu ludzi do obozu czy co bylo wymyslone? Ja tam chcialem głównie pogadać o twoich poglądach, może zadzwonić do twoich rodziców, bo wiem ze nawet jakbys przyszedł to najwyżej sprawdzal czy ci sznurowki nie rozwiazaly a nie mnie pobił. Nie będę pytał co ty