Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh. Wszystkie moje relacje z dziewczynami raz dwa się rozsypują.

Nie dam żadnej dobrego bzykania bo jestem prawik zaraz magik

Nie dam żadnej bezpieczeństwa bo nie jestem jakimś maczo 2m, 50 w bicku

Nie dam prestiżu bo nie jestem przystojniakiem ani modelem jak chociażby Enrique Iglesias

Mogę jedynie oferować szczerość, wsparcie, pracowitość swoje uczucia i to że za rodziną poszedłbym w ogień.

Czy są na świecie jeszcze normalne, ułożone różowe które po prostu chciałyby się czasem poprzytulać, pooglądać dobry film a w weekend plecak i przed siebie w świat?

Pytam choć znam odpowiedź. Żyję choć z każdym dniem czuję jak kończy się coś co się nigdy nie zaczęło. Pieniądze i dobre auto mnie nie cieszy. Nie cieszą rzeczy którymi nie możesz się dzielić z bliską dla ciebie osobą.

Czasami myślę jakby to było po całym tyg kupić róże coś słodkiego i napisać do swojego różowego za 15 min będę.. Nie nie będę. Nie mam do kogo tego napisać. Koledzy byli fajni do pewnego momentu. Teraz mają swoje życia swoje będę.

Its over dla chuopa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #podrywajzwykopem #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638d223c5adff1f3a51a08aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Masz pieniądze, masz kobietę, masz kobietę nie masz pieniędzy. Także zastanów się czy Ci to wszystko potrzebne. Mówisz, że się relacje rozsypują, bo na początku zawsze jest głupawka i fascynacja. A później już tylko równia pochyła, wychodzą wady i nieporozumienia. Grunt to być gotowym na kompromis, inaczej bańka pryska. c'est la vie...
  • Odpowiedz