Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
Tak siedzę i myślę, że chyba jeszcze bardziej od gry repry na tych mistrzostwach #!$%@?ły mnie te masowe wpisy ludzi, którzy oglądają max 4 mecze w roku jak akurat na TVP puszczą i się wypowiadają na temat piłki, pyskując jeszcze do innych, którzy śmią śmieć krytykować cokolwiek 'bo przecież super grali przepraszaj na kolanach trenera' xD

Pisałem to już kilka razy, ale jak ja się nie interesuję siatkówką czy piłką ręczną, to w trakcie mistrzostw nie wchodzę na tagi i nie udaję alfy i omegi, tylko raczej słucham ludzi którzy żyją tymi sportami, mają o tym jakieś pojęcie i na tej podstawie wyciągam wnioski, bez uprawiania chłopskiego rozumu 'bo mnie się wydaje'

Eh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #pilkanozna #reprezentacja
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
I tak jeszcze odnośnie tego gadania 'Francja nie mogła wyjść z własnej połowy, gnietliśmy ich' to w głowie zapadł mi obrazek kiedy cała repra Francji wróciła się do obrony kiedy my mieliśmy piłkę jeszcze u siebie w obronie, zrobili dziurę w środku pola a dodatkowo jeszcze Giroud zbiegł z drogi naszemu obrońcy, żeby mu ułatwić rozegranie piłki do przodu XD

Wszystko po to, żeby wyciągnąć nas z własnej połowy, a potem móc
@Beeercik
Wystarczyło że wszedłem na fb i w komentarzach pod artykułami, już odezwało się typowe polactwo piszące że "lepiej to niech Lewy zacznie grać, a nie krytykować selekcjonera" albo "lewy to jest od grania, a nie od gadania" i oczywiście "brawo panie trenerze oby tak dalej". Jak czytam takie komentarze to wiem że dość szybko zawitam do onkologa.
@Beeercik: Januszowe przemyślenia nadal silne w narodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale bardzo mi się podoba kierunek, w którym idą dziennikarze piłkarscy w PL, bo wreszcie zaczęli tłumaczyć piłkę wielowymiarowo (nie tylko poprzez wynik albo "ładność" gry). Może wreszcie skupią się na przekazywaniu przystępnej wiedzy i nauczą podstaw rozumienia gry niektórych, bo nie ma się co łudzić - wszystkich nie da rady. Na przykład dla takich Marcinów