Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja jedna koleżanka na studiach z twarzy jest cudna, ma niesamowite oczy, dla mnie 10/10. Mamy ze sobą dobre relacje, często ze sobą rozmawiamy. Widzę, że jest ze mną zainteresowana i czasami ze mną flirtuje. Niestety ma sporą nadwagę co psuje całość. Ja z kolei jestem bardzo wysportowany.
Jak to rozegrać aby zachęcić ją do zadbania o siebie? To jest niesamowite jak dziewczyna marnuje swój potencjał. Boję się wchodzić w nia w związek, bo nie wiem czy mnie nie oszuka, a nie chce się wiązać się z grubą dziewczyną. 3 rok studiów, a dziewczyna od początku studiów nic nie schudła. #rozowepaski dlaczego tak dużo z was o siebie nie dba?.......
#zwiazki #logikarozowychpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638cdd485adff1f3a519f930
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chcesz kogoś na dzień dobry zmieniać to bez sensu. Nie masz gwarancji, że nie wróci do tego stanu, a jeśli ma ci to przeszkadzać, to potem będziesz narzekał. Ludzie muszą się sobie podobać, a nie że coś ich odrzuca w drugiej osobie. Są ludzie, którzy wolą takie okrągłe osoby, każdy ma jakieś tam swoje preferencje.
Ludzie ogólnie o siebie nie dbają, nie tylko dziewczyny. Bodypositive przybrało niezdrową formę.
  • Odpowiedz
@ode45: Myślisz, że ludzie chodzą na siłownie bo im się chce i to kochają? Każdego dnia jak wstają z rana myślą sobie - „dzisiaj po bułgarskim będę rzygać ze zmęczenia, ahh nie moge się doczekać”?

7 na 10 razy im się nie chce iść i chętnie by w tym czasie, nie wiem - poczytali wykop, ale idą i tak bo taki mają plan i go wykonują.

@AnonimoweMirkoWyznania: jak
  • Odpowiedz