Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cóż, specjalnie lecę w anonimowe, bo wstydzę się do czegoś przyznać. Nie potrafię dorosnąć. Nie chodzi o brak umiejętności życiowych, ogarnięcia się, pracy zarobkowej ect. To opanowałem akurat świetnie.
Dobijam trzdyziestki a się czuję jakbym miał może 17, 18 lat. Nie ukrywam, że dlatego, że mój okres dorastania był nudny, monotonny, bez fajerwerków, imprez. Jedyne co mnie ratuje to fakt, że młodo w miarę wyglądam.
W pracy jestem typowym "yes man" jak w filmie z Jimem Carreyem, nie afiszuję się z żadnymi zainteresowaniamia i dylematami. I dzięki temu w pracy mam dobry kontakt. Ale to tylko maska, ktorą natychmiast zdejmuję, gdy wracam do domu. A w domu, cóż, oglądam sobie anime, gram w gry, co ciekawe necie znajduję do pogadania dużo ludzi w przybliżonym wieku, którzy niekoniecznie się zachowują jak boomerzy.
Unikam galerii, gdzie np bawią się młodzi ludzie. Nie widzę w nich siebie sprzed dekady wstecz, chyba, ze w godzinach kiedy wszyscy siedzą jeszcze w szkole.
Wiem, że to co piszę brzmi dosyć dziwacznie, ale taka egzystencjalna dorosłość wydaje mi się taka... smutna, jałowa, nudna, pozbawiona jakiejkolwiek głebii. Tak, nie wyszalałem się za młodu, niestety i im blizej trzydziestki tym bardziej mnie to żre od środka. Tak naprawdę się zastanawiam co mam zrobić. Wziąć pracę zdalną i odizolować się od świata do emerytury? Zrobić kurs na barmana w klubie nocnym? ( akurat jestem komunikatywny co wspaniale jest udawane w pracy).
Nawet nie piszcie o związku, ja, nostalgiczny romantyk dla seksu w weekend nie będę aktorem we własnym domu dla kobiety. Pod maską typowego gościa z pracy, który nie wyróżnia się ekscentryzmem kryje się Piotruś Pan, creep ect. Ale szkoda, że okres na "wyszumienie się" jest wtedy, gdy nie zarabiasz własnej kasy, chyba że nie idziesz na studia, tylko od razu do roboty, masz szkołe na karku, gdzie jest częso więcej #!$%@? niż w typowej pracy jak nie chcesz wylądować z miotłą. Jak natrafiam w książce na fabułe o dorastaniu czy serial natychmiast zmieniam klimaty, bo mnie to qrva boli.
Wiem, że to brzmi jak duże #!$%@? pod terpię. Ale musiałem to z siebie wyrzucic, nawet jak ten wpis zostanie wyśmiany czy zhejtowany.

#przegryw #depresja #przegrywpo30tce

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #638cdaee5adff1f3a519f8de
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cóż, specjalnie lecę w anonimowe, b...

źródło: comment_1670179030mNnVDSZWhMBSDVusfFN99t.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś infantylny. Anime i gry? xD Kup sobie Lego i inscenizuj Femme MMA xD

Chciałbyś mieć laskę i normalne życie ale jesteś szurnięty. W sumie to ciągle w granicach normy więc co tam to kogo obchodzi i ciebie chyba też xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To Twoje życie i nikt go za Ciebie nie przeżyje. 30 lat to nie emerytura, a Ty nawet tyle nie masz. Możesz wciąż wszystko, masz możliwość szaleć itd. a nie trzymać się jakiś szablonów.
Mój szef jest już grubo po 40, a biuro mam zawalone Lego które układa w każdy weekend. Tłumaczy żonie, że dla syna, ale ten ma dopiero 2 lata i niewiele ogarnia ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
SzczęśliwaAlpaka: @bylem_simpem nie mam konta i muszę tutaj, bo aż mnie krew zalała po twoim komentarzu. Cytuję ,,Chłopie niech będą na 12 miesięcy ale w zgodzie z czytelnymi zasadami. Kategorie inne niż A, studenci, ludzie na służbę zastępczą po prostu nie idą(...)''. Rozumiem, że albo masz kategorię poniżej A albo jesteś studentem. Zgadłem? Czyli mimo czytelnych zasad niech innych sobie biorą, a mnie nie.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania pomijając, że jakieś problemy psychiczne masz (a kto ich nie ma?), to żyj tak jak chcesz żyć, byle tylko nie krzywdzić przy tym innych.

Inna sprawa, że czytając takie wpisy jestem niemal pewny, że vr, świat fikcyjny i te sprawy to przyszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niestety człowiek który przegapi w życiu pewne kamienie milowe i pewne etapy stosownie do wieku wypada na boczny tor. Bardzo ciężko z tego zawrócić, jedyna szansa to jakoś się w tym odnaleźć jednak nie jest to proste bo rzeczy które kiedyś człowieka jaraly już nie dają takiej frajdy a rówieśnicy są daleko przed nami - ślub, dziecko, kredyt. O czym z nimi gadać?
  • Odpowiedz
MglistaPanda: > , że okres na "wyszumienie się" jest wtedy, gdy nie zarabiasz własnej kasy

I to jest najgorsze. Dzisiaj o tym rozmawialem z zona do naszego niedzielnego sniadania. Ze ile bysmy dali by miec tyle pieniedzy co teraz ale tak 15 lat temu kiedy byl czas i sila.
Dlatego tez teraz zyjemy jak nastolatki ale niestety praca nam przeszkadza niemilosiernie. Nie dziwie sie ze bogate dzieci milionerow sobie lataja po swiecie i robia zdjecia pod wodospadami.

Pociesze cie, mam 35 lat i czuje sie jakbym mial tak... 24? Maksymalnie 28 lat. I wiekszosc ludzi tak sie czuje jezeli z nimi pogadasz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak kolega wyżej napisał. Jaki w tym problem? Tez podchodzę pod 30 i jestem lekko infantylny. Uwielbiam gierki komputerowe, star warsy, bajki i #!$%@? szajs po alkoholu. Niektórzy mnie za to kochają a inni nienawidzą. Taki już jestem. Nie ma co się tym martwić tak myśle po prostu niektórzy są sztywniakami z charakteru. Jeśli chcesz to możemy pogadać priv
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no przecież czytelnie leczysz swoją samotność stymulacją elektroniczną
@404filenotfound: mnie tam przeraża takie radykalne podejście do życia chyba. No i super tylko w sensie udaje Ci się to bo masz jakiś turbo autyzm czy coś, że nie potrzebujesz kontaktu z ludźmi? Czy właśnie potrzebujesz a nie masz i dlatego te wszystkie zabawki bo to taki turbo cope?
  • Odpowiedz