Wpis z mikrobloga

Udało mi się dziś wygrać kilka run na trybie portal, niestety tu też mam takie uczucie call of duty. W zasadzie czym się ta gra różni od blackops4 gdzie wbijało się w pierś strzykawkę po pojedynku i już biegło dalej z full hp dalej?

Strasznie szybka jest teraz rozgrywka, dynamiczna być może ale zbyt szybka albo ja wyrosłem już ze strzelanek.
#battlefield #battlefield2042
  • 7
@Uuroboros: tak samo myślałem jak ty że wyrosłem już ze strzelaniek, jednak postanowiłem dać szansę 2042, po 8 latach gry w BF4 bf1 itp w końcu jestem mega zadowolony, aż chce się grać, a tryb portal to złoto dla mnie, coś o czym marzyłem, czyli nowoczesne mechaniki na klasycznych mapach, jestem weteranem serii, gram od pierwszego bfBC i uważam że trzeba się poprostu nauczyć grać od nowa w dzisiejsze gry, faktycznie
@l3gend: panie ja to gdyby ludzie grali dalej bym pociskał w cs 1.6
Nie powiem że źle się gra, dużo złego słyszałem a tutaj nawet nawet tylko zupełnie jak w call of duty tylko trochę więcej pojazdów.
@l3gend: Mam podobne zdanie i załoga która dawniej grała w BFa 1942/2/BC2/3/1 i 5 jest miło zaskoczona, że BF2042 jest grywalny. Oczywiście, że nie jest to 1:1 tym czego by się oczekiwało, ale gra wciąga. Podczas premiery Bad Company 2 też myśleliśmy, że będzie to tylko konsolowe gunwo (bo Bad Company 1 istniało tylko na konsolach), ale do dzisiaj mamy z grą głównie miłe wspomnienia.

Mi się spodobało w nowej części
@Uuroboros: @donmateok: dla mnie jest to w końcu nie wiem jak to napisać żeby dobrze mnie zrozumieć, kolejny bf po 4, ponieważ bf1 mimo że było i jest nadal świetną grą nie potrafi mnie od samego początku wciągnąć, chyba przez dość ubogi arsenał broni itp, bf5 hyyyy niby 2wś a tu taki fortnite xD, 2042 wiadomo można bardzo dużo zarzucić, choćby brak klas(podobno mają być chyba w 4 sezonie) i
@Uuroboros: dużo jest wariacji tej samej broni, po 3-4 nawet, a co do odblokowania to możliwe, w bf1 tak były trudne zadania żeby właśnie wydawało się że dużo zawartości jest