Wpis z mikrobloga

@yodaa1: Miałem ją przez 1,5 roku i była nawet ok, jak się przyzwyczaiłem to można było powiedzieć, że jest wygodna. Od początku miałem problemy z sensorem, a to powierzchnia była zła, a to mu coś odwalało i kursor skakał przez pół ekranu. Pół roku temu myszka nie działała po włączeniu komputera. Najpierw przez minutę, potem dwie, potem trzy itd. Kupiłem Logitech G400s, a tamta nadal leży w rogu biurka i
  • Odpowiedz
@plusbear: bierz roccat savu, mam ja i jest zajebista dawalem pol roku temu 140.

Szukasz myszki to tylko sensor laserowy – Avago A/S9500 / S9808, optyczny – Avago S3888/3090/3095. Znośne też są optyczne- 3050/ 3055/ 3060/ 3080/, laserowy – 9800/.

Spis sensorów http://imgur.com/WBooM1t

@yodaa1: na zdjaciu rat 7 - czyli gowno na sensorze philipsa, jedyny sluszny rat to 3.
  • Odpowiedz
  • 0
@japco: mi póki co bangla świetnie, ale wkurzają mnie sterowniki. Nawet jak ustawisz rolkę żeby przewijała i tak nie działa. Jeszcze lepsza historia. Przypisałem wczoraj do przycisku "dalej" z 5 kliknięć LPM i mi się winda wykrzaczyła - bluescreen. Nie ukrywam, że mój Smasung już powoli umiera, ale to chyba nie powinno mieć związku.
  • Odpowiedz