Wpis z mikrobloga

#pkobp Czy wy jesteście normalni? Dostępu do konta mi zabraniacie. Jestem za granicom, bez polskiego numeru telefonu, z kartą debetową. W internecie nic nie kupię bo nie z waszej strony, na zagraniczny numer sms nie przychodzą. Logowanie z komputra też zablokowane, bo co? Nie używam regularnie, to znaczy że podejrzany jestem o coś? Głupie maile z nic nieznaczącymi wiadomościami umiecie wysyłać. Ale świadczyć usługi to już tak nie bardzo. Nie ma problemu. Przy najbliższej okazji przylecę do tego kraju z dykty i paździerza tylko po to by zamknąć konto bankowe. Gorszy od was to tylko mBank jest. Dzięki bogom jeszcze mi karta działa, choć to przynosi dodatkowe opłaty i prowizje na które nie jestem gotów. Mam tą waszą "zdrapkę" Konto dodane i co? I nie działa. Oddawajta moje piniondze. Jesteście do niczego.
  • 6
  • Odpowiedz
Jeśli ma Pan kartę kodów, a korzystał Pan wcześniej np. z kodów SMS na polskim numerze, to prosimy o kontakt z infolinią pod numerem +48 81 535 60 60 - sprawdzimy możliwość aktywacji karty.
  • Odpowiedz