Wpis z mikrobloga

Jak mnie bawi wycie wykopkow. Miesiac cwiczen dla chetnych, a tu kwik jakby mieli prowadzic ich do bitwy pod Stalingradem :D

Nagle kazdy okazuje sie ojcem 5tki dzieci, wlascicielem JDG, super wazna komorka spoleczna bez ktorej wszystko stanie do gory nogami. Pol roku temu pierwsi byliscie do cisniecia wszystkim i wszystkiemu od ruskich onuc jesli ich zdanie nie pokrywalo sie z oficjalna propaganda Kijowa. Przyszedl czas zeby wziac odpowiedzialnosc za swoje slowa i nagle kazdy czuje sie jak niewolnik, a przez 30 dni nieobecnosci jego biznes na pewno upadnie xD ( super biznes bez miesiecznego bufora finansowego ), dzieci na pewno nie poznaja ojca po powrocie, a cale spoleczenstwo zawali sie jak domek z kart.

Jesli te powolania okaza sie prawda, bo poki co to tylko histeria wychodkow, mam nadzieje ze spotkamy sie w jednej jednostce. Bede mial niewyobrazalna radosc z uprzykrzania czasu takim jak wy. Platki sniegu, ha tfu.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 45
@nieprawdopodobnainterwencja
Dla jakich #!$%@? chętnych?Ty czytałeś wgl jakieś info o tym czy #!$%@? co ślina na język przyniesie?Bardzo ograniczony jesteś skoro uważasz że to muszą być Ci sami ludzie którzy wyzywali od onuc.
Ale tu nie chodzi fakt czy komuś się życie zawali przez to 30 dni tylko o to że po tych ćwiczeniach jest obowiązkowa przysięga wojskowa (nie wiem czy wiesz co to znaczy bo jakiś ułomny jesteś widzę)Jak masz przykre
Jesli te powolania okaza sie prawda, bo poki co to tylko histeria wychodkow, mam nadzieje ze spotkamy sie w jednej jednostce. Bede mial niewyobrazalna radosc z uprzykrzania czasu takim jak wy. Platki sniegu, ha tfu.


@nieprawdopodobnainterwencja: I ty się dziwisz, że chłopaki nie palą się do wojska, kiedy sam produkujesz wysrywy skutecznie do tej przygody zniechęcające? xD