Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer Poświęciłeś chociaż chwilę żeby przeczytać co pisaliśmy czy od razu zabrałeś się za trollowanie i #!$%@? żarty?Kilka osób dostało powołania,jest wywiad z szefem WCR Sieradz, możesz zadzwonić do wcr i osobiście o to zapytać a ty i tak wolisz #!$%@?ć że to troll.Wez 20m rozpedz się i #!$%@? głową w ścianę to może oprzytomniejesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Polnischefuhrer: Ja na to mówię balon próbny. Sprawdzają reakcję, widzą wielką kupę w stringach i wiedzą, że do wyborów trzeba się wstrzymać z odwieszeniem poboru. Możliwe też, że to pomyłka albo ruskie prowo.

@zgubilem-konto: Wybory ida. Testowanie przez rzad to jedno, dwa ze opozycja nie spi i wykorzysta kazdy argument jaki sie trafi.
@Polnischefuhrer
Sam dostałem wezwanie więc nie muszę łykac

Ktoś podszywa się pod szefa WCR,o czym ty #!$%@?

CWR w Sieradzu pewnie odbiera telefony od poniedziałku. Zadzwoń tam i zapytaj: "Czy osoby po komisji wojskowej w wieku 19 lat przeniesione do rezerwy i nie będące żołnierzami rezerwy, i nie przechodzące nigdy ćwiczeń wojskowych; mogą być wzywane do odbycia ćwiczeń wojskowych? Zaznaczam, że moim jedynym kontaktem z wojskiem była komisja w wieku 19 lat,
@yetix: nie wiem czy politykę śledzisz od wczoraj, ale to że polityk coś robi, a później to samo obraca w argument przeciwko oponentowi to jest szkoła podstawowa polityki. Już pomijam wykorzystywanie polityczne śmierci brata, bo pewnie mało ludzi z poza polityki by wpadło na to, że to możliwe.