Wpis z mikrobloga

  • 19
@Wykopaliskasz
@luzak100 kasa jest ale czasu nie ma. Teraz robią filmy jak z taśmy z fabryki aby było. Nie przykładają się do detali na które potrzeba o wiele więcej czasu. Firmy od grafik mają chore deadliny i temu wychodzi crap graficzny typu dr strange albo she Hulk. Nawet wakande spieprzyli.
Pamiętam pierwsze Formersy to była bajka jak się transformowały.
@Wykopaliskasz: dokładnie o tym mowa co napisał @yawa i dochodzi jeszcze parę innych aspektów. Kino zostało już tak rozpowszechnione, że przeciętny odbiorca nie rozróżnia jakości elektów specjalnych. Film nie będzie pokazywany jedynie w krajach wysoko rozwiniętych z laserowymi projektorami i telewizorami 4k. Z reszta u nas też masz kanały HD, którym daleko do tego standardu. Dobre CGI doceni promil fanów. Dodatkowo patrząc na to, w jakie śmieciowe internetowe filmiki lud jest
to jest kino dla osób które i tak nie zwrócą uwagi na jakość efektów więc po co się starać.


@FACTIS: Myślę, że wręcz przeciwnie. Na ten film pójdą do kin dwie główne grupy (które się częściowo pokrywają). Pierwsza to fani Transformersów, którzy mogą mieć różnie podchodzić do efektów specjalnych, a druga to osoby, które do kina chodzą wyłącznie dla efektów specjalnych, bo resztę mogą sobie oglądnąć w domu. Ta druga grupa
@Tynka02:

ale to wygląda tragicznie, już sam motyw transfomerów jako mecha zwierząt zniechęca mnie całkowicie do pójścia na tego gniota


@anthoris:

taki motyw już był ale w wersji animowanej i był ciekawy.


Ja nigdy wcześniej o tym nie słyszałem, bo – prócz filmów kinowych i kilku odcinków serialu animowanego w dzieciństwie – nie śledziłem nigdy uniwersów Transformersów, ale ten motyw ze zwierzętami wydaje mi się ciekawy. Jak poczytałem, to te