Wpis z mikrobloga

Witam Szanownych Mirków

Sprawa wygląda nastepujaco.W zeszlym tygodniu kupiłem sobie nowego iPhona 12.Odkrylem jednak,ze ma on wade fabryczna w postaci zoltawych odcieni ekranu.Pobawilem sie ustawieniami jednak do konca efekt uzyskanej przeze mnie bieli mnie nie zadowala.Jednoczesnie pogorszylem inne odcienie.Myslicie,ze jest szansa na wymiane gwarancyjna sprzetu? Jesli tak, jak to wyglada? Ile sie czeka na diagnoze i nowy telefon? Z gory dzieki za odpowiedzi :)

#apple #iphone #iphone12 #telefony #smartfon
  • 8
Niby tak, ale telefon w dobrej black friday’owej cenie.Teraz z 400-600 zl wiecej chodza.Dlatego pamietajac jak apple liberalnie podchodzi do tematu wymiany gwarancyjnej chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada niz zwracac go do sprzedawcy.
@polish95: Wylaczylem NS i TT.Poniekad rozwiazalem "problem".Wystarczylo uzyc opcji filtry barwne i biel jest calkiem ladna.Na pewno jest lepsza niz w moim starym XR oraz ipadzie pro.Raczej odpuszcze sobie wymiane bo z tego co czytalem to nie ma zadnej gwarancji ze kolejny przyjdzie bez tego problemu.Niby bardzo popularny fuckup w 12 i 13.