Wpis z mikrobloga

Czy możecie mi polecić jakiś horror? To ma być naprawdę chory, posrany film. Jumpscary mnie nie ruszają kompletnie, ani żadne gore, faceci z piłami. Wpływ na mnie ma tematyka mistycyzmy, demony, szatan, egzorcyzmy. Obejrzałem właśnie Emily Rose i jestes potwornie zawiedziony, były 2-3 momenty kiedy faktycznie włos mi się zajeżył(np. moment z tymi zmieniającymi się twarzami). Chcę się poczuć jak parę lat temu kiedy oglądałem Egzorcyzmy Annalise Michel i po prostu wryło mnie w ziemie.

#coolstory Pamiętam, jak po obejrzeniu tego dokumentu pierwsze co z siebie wydusiłem to: "Szatan mówi po niemiecku" :D

#horror #film #pytanie
  • 24
  • Odpowiedz
@czubrica: Nie ogladam horrorow, chce podejsc do tematu wkrotce, zastanawia mnie o co w tym chodzi stad moje pytanie. Takie cos jak w kinie ogladnalem o czarnobylu (nawet nie pamietam juz tytulu, ten ostatni film w tej tematyce) to w Twojej skali jest gdzie? (no chyba ze nie ogladales)
  • Odpowiedz
@enocojest: Oglądałem, Czarnobyl: Reaktor Strachu. Ale muszę przyznać, że byłem wtedy ujarany jak świnia, mało co zrozumiałem z filmu. Ale prawda jest taka, że jakby był straszny to bym miał serce w gardle(palenie trochę niweluje moją blokadę na horrory).
  • Odpowiedz