Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ie zdziwiłbym się gdyby tak właśnie było, a wszyscy by temu przyklaskiwali bo "Slava Ukraini". xD


@supra107: no to co miałeś na myśli? Ja tu nie widzę żadnej analogii.. trzeba uzupełniać kadry jakoś nawet we wojsku, nie jest to jakaś powszechna mobilizacja tylko biorą co niektórych ludzi, ponoć z jakimś kierunkowym wykształceniem, a wszyscy się zesrali jakby mieli iśc na wojnę.
Właściwie można było się tego spodziewać patrząc po poglądach naszej władzy dowodzącej. Raczej się zastanówmy nad tym czy te 30 dni coś dają w ogóle? Raczej totalnie nic. Żeby coś na prawdę potrafić trzeba to doskonalić cały czas tak jak w pracy. Jak dla mnie zagrywka polityczna.
Ale mimo wszystko będzie śmiesznie, ci co śmiali się że Rosjanie nagle są zapędzani do woja sami będą zapędzani do swojego woja i to samo w sobie będzie nadzwyczaj śmieszne.


@supra107: nie wiem co zabawne. Tam mamy naród zjebów które w 80% popiera wojnę napastniczą.

U nas to by było co najwyżej tragiczne bo mamy naród ludzi którzy w 100% wojny nie popierają

Kompletnie nie widzę gdzie się doszukujecie tu jakiegokolwiek
@EbolaGay: jesteśmy bardziej cywilizowani jako ogół społeczeństwa, ale poziom sebixyzacji Polski jest i tak mocny. Rosja to jest jedna wielka zawodówka z patolą, a w Polsce jest to jedynie pewien procent, ale ten procent potrafi uprzykrzyć życie całej reszcie w razie bezpośredniego kontaktu.
Na pewno nie można powiedzieć, żeby powszechnie dominujące u ruskich barbarzyństwo nie występowało w Polsce WCALE w żadnym stopniu.

To tak jak w szkole gdzie wystarczy 3 uczniów
Bananek2 - @EbolaGay: jesteśmy bardziej cywilizowani jako ogół społeczeństwa, ale poz...

źródło: comment_1670099633hImLnCXIbOhtY3KDNoUEZ6.jpg

Pobierz
Diedowszczyna jest odpowiednikiem znanej w polskiej armii fali[2][3]


@77_bestia_77: Taki #!$%@?. Zasadniczo najgorszymi rzeczami w fali jakie były tolerowane, to było zabranie fajek na wejściu i razy pasem na obcięciu kity.

To nie ma startu do tego że w rosyjskiej armii całkiem oficjalnie rucha się nowo przyjętych. Dosłownie.