Wpis z mikrobloga

P 27 Wrocław

Zgłoszenie b2333037533dae95 z dnia 2022-12-03 15:11:45

Imię: P
Wiek: 27
Miejscowość: Wrocław

Kim jestem?
Realista, ale pogodny z pozytywnym nastawieniem do życia (choć kiedyś było zupełnie na odwrót). Długo szlifowałem swój charakter, bo byłem świadomy wad i słuchałem uwag od innych. W sprawach budowania przyszłości twardo stąpający po ziemi, ale wciąż spontaniczny. Z zawodu serwis związany z inżynierią grzewczą. Z wykształcenia HRowiec. Z charakteru obserwator, ale ciągnący do ludzi. Pod względem założonych celów jestem niesamowicie uparty i zmotywowany żeby je osiągnąć. Z każdej sytuacji próbuję znaleźć wyjście, moje wewnętrzne ja nie potrafi się za bardzo dołowac (ale jesli już taka sytuacja jest to usilnie szukam pozytwnych boźdźców) i wykorzystuję karty od życia, które aktualnie leżą na stole. Nie boję się przekraczać
Rubikonu jeśli drugi brzeg jest wart ryzyka. W życiu kieruje się jedną najważniejszą zasadą, iż póki dążysz przez życie nie krzywdząć innych, możesz robić i osiągać co chcesz :)

Jestem choleeeerną przytulanką. Miziać/ kiziać/ tulać mogę się cały czas. Pieszczoch ze mnie i wcale się z tym nie kryję.

Wygląd
1,79m, normalnej budowy. Ciemny blondyn z brodą o niebieskich oczach

Zainteresowania
Hm.. wszystko po trochu, ale jednak od zawsze wszystko co ma kółka, w szczególności samochody i motocykle, uwielbiam przy nich majsterkować. Od wielu lat oddany jestem urban exploringowi (robiłem to zanim zrobił się modny #pdk). Szalenie lubię spontaniczne pomysły na podróże, tematy typu jedziemy w gójry/ nad morze (nie musi być to w kraju). Rzucone z rana/ chwile przed/ bądź wieczór wcześniej? Świetnie, pakujemy plecaki i jedziemy!
Oddany fan MotoGP od ponad 10 lat.
Lubię nocną jazdę bez celu, obserwując nocne życie miasta jak i świata. Potrafię w nocy przejechać pół kraju tylko po to żeby posiedzieć chwilę na plaży czy to w górach czy gdziekolwiek indziej i potem wrócić.
Nie pogardzę dobrą książką, fan twórczości Pana, który bierze tylko płatność z góry.
Na wzgląd z wykształcenia - mechanizmy relacji międzyludzkich, psychologia, socjologia, optymalizacje procesów w przedsiębiorstwach.
Lubię też wybrać się w jakieś ładne miejsca samochodem i spędzać tam noc żeby budzić się w pięknych widokach.
Z kolejnych najbliższych planów - zobaczenie i przejechanie się Transalpiną i Transafganą w Rumunii obojętnie czy to samochodem czy motocyklem.
Lubię zarówno zwiedzać i poczuć klimat miasteczek jak i napawać się widokami natury (co praktycznie codziennie robię w pracy i jestem z tego powodu przeszczęśliwy). Miks takich podróży to dla mnie ideał ;)
Fan Chorwacji, jeżdżę tam regularnie i kocham ten kraj.

Czego oczekuję?
Stabilności i szczerości, niestety poprzednie różowe miały z tym problem.
Pozytywnej energii i zaangażowania, dozy spontaniczności. Tyle i aż tyle.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Przebudzenie w łóżku, wtulenie się czule z buziakiem w czółko. Wspólne śniadanie na balkonie, z którego będzie się rozpościerał jakiś świetny widok. W ciągu dnia najlepiej jakaś wycieczka czy to na szlak górski czy jakaś nadmorska chorwacka miejscowość (myślami jestem w wakacyjnym vibie), pełno wspólnych fotek i napawania się wspólnymi chwilami. Wieczorem kolacja w zależności od miejsca - romantyczna knajpka albo romantyczny wieczór na jakimś wzgórzu z tym co mamy pod ręką. A wieczorem planszówki albo sami albo ze znajomymi. Na zakończenie netflix and chill :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub - cywilny jak najbardziej. Kościelny? Stanowczo nie.
Dzieci - z odpowiednią osobą wszystko :)
Używki - sporadycznie alkohol, ale głównie w żyłach płynie mi bezołowiowa 95 ;) Papierosy - nie palę, nie lubię, ale jestem w stanie pójść na drobne ustępstwa. Narkotyki? Syntetyki palą styki. Zielone? nie ma problemu.

brak :)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywroclaw #mirekszukamirabelki
  • 3