Wpis z mikrobloga

  • 422
Podsumujmy:

1. Ćwiczenia ŻOŁNIERZY REZERWY odbywają się co roku
2. Również w 2022 i w 2023.
3. W związku z zawieszeniem ćwiczeń w pandemii, w 2022 i 2023 powołają większą grupę ŻOLNIERZY REZERWY.
4. co roku powołanie otrzymuje niewielka grupa osób spoza rezerwy o umiejętnościach ściśle istotnych dla wojska (lekarze, pielęgniarze, mechanicy, inżynierowie, etc.)
5. Tak dzieje się i teraz: mamy JEDEN POTWIERDZONY przypadek z pkt. 4
6. Baba z WKU w artykule na podstawie którego siana jest panika mówi że powoływani są ZOLNIERZE REZERWY Z PRZYDZIELONYM MIEJSCEM MOBILIZACJI
7. Wykopki nie wiedzą kim są żołnierze rezerwy i srają pod siebie od paru dni

XD

Beka z was

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna #ukraina #rosja #wojsko
  • 68
  • Odpowiedz
@biesy: A niby skąd w WCR wiedzą jakie kwalifikacje w dalszych latach zdobył typek, który był na komisji jako 18-letni uczeń klasy maturalnej? Przecież od kilkunastu lat nikt im nie dostarczał żadnych świstków z uczelni. Nie mają informacji czy rezerwista został inżynierem, magistrem egiptologii czy w tym roku po raz 13 podchodzi do matury z matematyki bo marzy o zostaniu programistą 15k.
  • Odpowiedz
wyobraź sobie, że ja jako dentysta zamykam gabinet na miesiąc. No lurwa świetnie


@kuroszczur: dostajesz za to wynagrodzenie. Jak gdzieś pracujesz u kogoś, dostajesz wypłatę i urlop. Bie konpromituj się
  • Odpowiedz
@biesy: To co napisałeś jest oczywiste, ale propagandowe siły i pożyteczni i... (dawniej: osoby o umiarkowanym upośledzeniu intelektualnym) muszą rozdmuchiwać panikę. Ciekaw jestem ilu wykopków dostało przydział mobilizacyjny. Znam osobiście jedną osobę, która dostała, ale na komisji zaznaczyła, że jest zainteresowana szkoleniem wojskowym i je odbyła.
Poza tym serio ktoś myśli, że dla kogokolwiek jest sens powoływanie wykopka, który robi na produkcji, ma skoliozę i wiele innych atrybutów tego typu benc?
  • Odpowiedz
@biesy: Też mi się wydaje, że to tylko sianie paniki, ale skoro to działa na niekorzyść PiS to śmiało można ciągnąć te memy i heheszki ()
  • Odpowiedz