Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam problem. Zastanawiam się nad golarką elektryczną. Problem w tym, że lubię się golić na gładko, a słyszałem, że golarki elektryczne zasadniczo tak nie golą. Z drugiej strony, strasznie nie lubię jednorazówek bo zawsze się masakrycznie zacinam i długo to trwa.

Dlatego chciałem zapytać czy powiedzmy do 300 zł jest jakiś model do kupienia, taki, którym powiedzmy oblecę twarz w 5 minut i będzie w miarę ok? Na oku miałem Xiaomi S500 i Braun serie 3.

Zastanawiam się jeszcze nad zakupem (to już nie w kwestii prezentu) żyletki "na żyletki" (np. Wilkinson Premium) z dwóch powodów: jednorazówki w moim przypadku i tak lecą do kosza od razu a dwa, podobno dużo lepiej to goli. Z drugiej strony, nie chcę sobie podciąć gardła przy goleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co byście polecili?

#golenie #niebieskiepaski
  • 6
  • Odpowiedz
@KiloEchoSierra: dla mnie goli wystarczająco tak, że nie musze poprawiać żyletką, naprawdę szczerze mogę polecić tą maszynkę bo:

a. nie jest specjalnie droga
b. naprawdę dobrze goli

gdzie przed nią, używałem tej tutaj :

KLIK

i byłem z niej naprawdę niezadowolony, gdzie jeszcze pani w sklepie przekonywała mnie, że ta się na pewno nada dla mężczyzn z twardym zarostem, będzie pan zadowolony, a tu musiałem jeździć po 20 razy w jednym
  • Odpowiedz