Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: Mi bardzo smakują, bo żadne nie jest słodkie. Raczej w stronę wytrawnych idą, choć goryczki mi brakuje (jak zawsze). Na moim untappd więcej szczegółów. Cena 13zł/szt to nie cena lidlowska, bardziej jak u badylarza ale są tego warte. No i mamy nonic.

Jak coś to ten zestaw też w Dużym Benie jest w katalogu świątecznym, też 4 dychy.
@Vadzior: w moich okolicach nie widziałem BB, ale spoko, postaram się nabyć jak polecasz. No i wiadomka, szkło piechotą nie chodzi. Ostatnio chce mi się takiego wytrawnego piwka, najlepiej WC który mi mordę wykręci, tylko życie nie pozwala ;)
@wacek_1984: Te mordy nie wykręcą, nie idą w stronę wc, ale nie są ulepami. To ipa, dipa i session ipa, więc każde inne. Ale na prawdę nie mają jakoś dużo słodyczy porównując do innych ipek. Mi siadło. Możesz średnia zobaczyć na untappd. Dziwnie niską ma tylko australia - ipa, winne i winogronowe. Ciekawe jak dla mnie i tak nisko bym nie ocenił.
@wacek_1984: Dla szkła nie kupowałem bo piję w jednym ulubionym i tak. Ale jak ma być gratis to czemu nie. Pierwszy nonic na półce. Różowa i tak się buzuje xD
Mi oceny z untappd w miarę odzwierciedlają poziom, no może nie szczegółowo jakoś ale tam przy tym australian ipa było z 3,5+, a ja dałem 4.0 tak jak i pozostałym.
Fajny zestaw dla osoby startującej w kraftach. 3 zupełnie inne profile
@Vadzior: Nie pamiętam czy to nonic, może pintówka, ale ogólnie podobna - chyba z zestawu z dwoma albo trzema piwami, Zwycięski Pils i Saison były w kartoniku. Jutro sprawdzę z ciekawości co to dokładnie za szkło.