Wpis z mikrobloga

#pytanie #pytaniedoeksperta Kupiłem różowej fajną silikonową szczoteczkę do twarzy ale strasznie wali plastikiem i gumą, i to na tyle strasznie że mając zatkany nos od tygodnia i nie czując zapachów prawie w ogóle, czy to znienawidzonych papierzosów czy pysznego obiadku, czuję właśnie tę szczoteczkę, więc musi #!$%@?ć niemiłosiernie. Jak pozbyć się tego zapachu? Używać i obserwować?
Pobierz
źródło: comment_1669988826V2jc0lzTpox5gNFONAratO.jpg
  • 8
@XkemotX: przyoszczędziłeś na chińskim plastiku więc raczej prędzej się to rozleci niż smród przeminie.
Kiedyś kupiłem sobie takiego odstresowującego sylikonowego kota do tarmoszenia - ale podobnie jak ta twoja szczotka śmierdział gorzej od prawdziwej kuwety ( ͡° ͜ʖ ͡°), ręce później też śmierdziały więc ostatecznie wylądował na półce i tak już sobie siedzi z pół roku - nawet nie wiem czy wciąż śmierdzi, sprawdzę po robocie.
@Dwudziestydrugi: To nie tak że chciałem przyoszczędzić, bo to był zakup doczepiony do innych które i tak robiłem, bo wychodziła taniej, a wyglądała fajniej niż wszystko co mogliśmy znaleźć lokalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale #!$%@? niestety